בקרוב - לא רק מרתון בברלין

| שתף |

לשחות בנהר השפרה, לרכב ביער גרונוואלד, לרוץ בשדה התעופה טמפלהוף. ביוני 2013 תתקיים תחרות חצי איש ברזל בברלין.

תאריך: 27/11/12, מאת: SPORTWEB

אחרי שהישראלים כבשו את מרתון ברלין, הרי ההזדמנות לאנשי הברזל מביננו לכבוש את היעד הנחשק הזה גם. ב-16 ביוני 2013 ברלין תארח את תחרות איש הברזל היוקרתית, המאורגנת על ידי חברת "70.3". בעבר כבר התקיימו תחרויות טריאתלון בברלין למרחק הספרינט והאולימפי, אך מעולם לא התקיים מקצה ארוך יותר.

במהדורה הראשונה של התחרות צופים המארגנים 2000 משתתפים, ואלו צפויים לזנק ולסיים באזור שהיה פעם מזרח ברלין. המשתתפים יוזנקו לקטע השחייה בנהר השפרה המפורסם. על גדות השפרה שוכנים מבנים תרבותיים בעלי ערך הסטורי וכן מסעדות ובתי קפה האופיניים לנוף הברלינאי. לאחר מכן ירכבו עד ליער גרונוואלד תוך שהם חוצים כבישים ראשיים במרכז ברלין, ולמעשה חוצים את העיר מהחלק המזרחי למערבי. אזור ההחלפה השני יהיה בשדה התעופה הלא פעיל - טמפלהוף, המוכר לרצים היטב כיוון שבמהדורות האחרונות של מרתון ברלין אירח את האקספו. כיום שטח שדה התעופה המושבת משמש פארק ענק ובו יעבור מסלול חצי המרתון וכן אזור הסיום של המרוץ.


רצים על מסלולי הנחיתה / צילום באדיבות SCC EVENTS

תחרות חצי איש הברזל המתוכננת בברלין תתקיים בשיתוף עם חברת SCC, החברה המארגנת בין היתר את מרתון ברלין ומרוצים אחרים בעיר לאורך השנה. במטה המרוץ הודיעו שעקב אופי המסלול ההרשמה תיסגר כאשר מספר המשתתפים יגיע ל-2000. עוד נמסר ממטה המרוץ כי המטרה היא לקיים בעיר מקצה איש ברזל מלא בעתיד.

  • מתוך טריאתלון ברלין 2012

    צילום באדיבות SCC EVENTS

סגור