ברקת: "מרתון שנכנס עמוק לנשמה"

| שתף |

בערב חגיגי להשקת אירועי מרתון ירושלים 2012 שהתקיים אתמול במלון קראון פלאזה הוענקו מגיני הוקרה לכל הגופים שפעלו למען הצלחת הארוע.

תאריך: 15/03/12, מאת: SPORTWEB

בערב גאלה שהתקיים אתמול במלון קראון פלאזה בירושלים, בנוכחות ראש עיריית ירושלים ניר ברקת הוענקו מגיני הוקרה לעשרות הגופים שנרתמו לקיום מרתון ירושלים 2012. בין הגופים שנתנו חסות למרתון ניתן לציין את מלון קראון פלאזה - המארח הרשמי של המרתון, טוטו-ווינר, חברת אדידס ישראל, חברת הנסיעות דיזנהואס וכן גופים כמו: משטרת ירושלים, האגודה למלחמה בסרטן, ארגון ה"איימס" העולמי וכמובן עובדי עיריית ירושלים על כל דרגיה.

ניר ברקת פתח את הערב בנאום ודיבר על המשמעות של קיום מרתון בעיר הבירה של ישראל:

"עבור ניצולי שואה, מבחינתם לרוץ את מרתון ירושלים זה להוכיח לעולם את המשמעות של לרוץ מרתון בירושלים. משחררי ירושלים שרצים את מרתון ירושלים, אנשים שניצחו את הסרטן והגיעו לרוץ מרתון בירושלים. החוויה הייחודית, היוצאת דופן, הערכית של לרוץ מרתון בירושלים זה אחד הדברים החשובים שבגינם חלמנו ורצינו לרוץ מרתון בירושלים. זה מרתון שנכנס עמוק לתוך הנשמה והחוויה של לרוץ בתוך העיר העתיקה, סביבה, באתרים הייחודיים של העיר זה משהו שמייצר הרבה מאד אנרגיה שנשארת איתנו תקופות ארוכות לאחר הריצה". עוד הוסיף ברקת שלצד שאר ארועי התרבות שמתקיימים בעיר "המרתון הוא אחד הדוגמאות של מימוש הפוטנציאל האדיר של ירושלים".

מר אורי מנחם, מנהל אגף הספורט ויו"ר הועדה המארגנת ומי שאמון על ארגון המרתון באופן שוטף אמר: "עברנו למעלה מתשעה חודשים של הכנה קדחתנית. אנו עושים הכל כדי שמרוץ מרתון ווינר ירושלים השני יצדיק את המוניטין שניתן לו". 

מקצה המרתון המלא יוזנק בשעה 7:00 ביום שישי ואחריו יוזנקו המקצים האחרים בהדרגה. במקצה צה"ל צפויים להשתתף כ-4500 חיילים מהיחידות השונות. כמו כן תערוכת הספורט והבריאות בה מחלקים את ערכות המשתתף תהיה פתוחה עד היום (חמישי) בשעה 22:00 בערב ושם גם תתקיים ארוחת הפסטה לרצי המרתון. בבוקר המרוץ ובמהלכו יתקיים יריד בגן סאקר של מגוון מציגים.

מרתון ירושלים 2013 נקבע לתאריך ה-1 במרץ.

  • צלם אותי

  • ניר ברקת מעניק הוקרה לנציג האיימס

    צילום: מערכת SPORTWEB

  • מימין: נציג קראון פלאזה, אלישע פלג (מחזיק תיק הספורט בעיריית ירושלים) וניר ברקת ראש עיריית ירושלים

סגור