גברסליאסי : "ארוץ כדי לא להשמין"

| שתף |

"ראיתי את רונאלדו בטלויזיה אתמול והבחנתי כמה הוא השמין. אני לא רוצה לסיים כמוהו, באמת שאני לא רוצה. אז אני אמשיך לרוץ ולהתחרות". גדול הרצים הודיע בראיון לתקשורת הגרמנית שויתר על המשחקים האולמפיים בלונדון 2012.

תאריך: 21/03/12, מאת: SPORTWEB

בראיון לעיתון גרמני אמר השבוע היילה גברסליאסי כי הוא ימשיך לרוץ כיוון שאינו רוצה להשמין. הוא ימשיך להתחרות במרתונים רק כדי לשמור על גזרת הגוף האתלטית שלו. "ראיתי את רונאלדו בטלויזיה אתמול והבחנתי כמה הוא השמין. אני לא רוצה לסיים כמוהו, באמת שאני לא רוצה. אז אני אמשיך לרוץ ולהתחרות".

האתיופי בן ה- 38, מי שנחשב לאחד מגדולי הרצים מסר באותו ראיון כי ויתר על השתתפות במרתון האולמפי בלונדון 2012. "הזמן שלי הוא כמעט 4 דק' לאט יותר מהרץ האתיופי הכי מהיר, ואף אחד לא יקבל את זה שאני אחזור מלונדון בלי מדליה", הוסיף.

היילה, שהיה מדליסט מספר פעמים במשחקים האולימפיים ובאליפויות עולם, אלוף העולם ב-10,000 מ' במשחקים האולמפיים באתלנטה 1996 וסידני 2000, 4 פעמים אלוף עולם, מאמין שזמנו ביצוג אתיופיה - נגמר. "אני לא יכול לרוץ עוד בשביל המדינה שלי כי אני יודע למה הם מצפים. מה שהם רוצים זה מדליית זהב. הם לא רוצים לראות את היילה גברסליאסי עם דגל אתיופיה על החזה, הובס על ידי כל אתלט אחר", אמר היילה.

"הגוף שלי צריך להזיע. אבל אני צריך להזיע בשביל מטרה. אני לא יכול לרוץ סתם בשביל הכיף".

  • Victor Sailer/photorun.net

סגור