גראנד פינאלה הבטיח - וקיים!

| שתף |

נווה כהן מסכם את אליפות העולם בטריאתלון, כאשר מוקד תשומת הלב שלנו פונה אל רון דרמון שסיים במקום הרביעי, הישג שיא בקריירה שלו.

תאריך: 11/09/11, מאת: נווה כהן

ה-11 בספטמבר נכנס כעת לדפי ההיסטוריה בטריאתלון העולמי: חותמת סופית על סוף עידן גומז ועלייתם של הבראונלים; כיבוש מוחלט של האנגלים בכל מקצי העלית- לא פחות מ-6 מדליות בבוגרים, בנוער וU-23; ומעל הכל ספורטאי אחד שלנו - רון דרמון בהישג חסר תקדים מקום רביעי באליפות העולם לנוער.

נתחיל דווקא מהסוף, מהתחרות שנעלה את אירועי הגראנד פינאלה בבירה הסינית- מקצה הנוער. כמו כולנו, גם רון חיכה לתחרות בה הכל יתחבר. בחודשים האחרונים השתתף רון במספר תחרויות עלית חשובות ובהן חווה נפילות לא נעימות, אופניים שהגיעו שבורות, דרמות בסיום והרבה מחשבות. אך נראה כאילו הכל הכין וחישל אותו לתחרות הקובעת בה כל הקלפים נטרפים.

הבוקר ב 11:15 שעון ישראל זינקו כ-70 טריאתלטים צעירים לנהר השיסנלינג בבייג'ין. רון יצא במקום ה14 מהמים כ-30 שניות מהראשון. פלוטון של שמונה פתח פער כששני אמריקאים הובילו בחוד ויצרו מרווח לא מבוטל מהדבוקה המרכזית. רון הצליח בהקפה האחרונה לצמצם משמעותית את הפער על הראשונים. בריצה היה זה קרב אכזרי וצמוד עם השמות המבטיחים ביותר היום בענף- ובניהם כמובן, הוא עצמו. כשברקע עידוד הקהל בשפות מכל רחבי הגלובוס, רון עקף ספורטאי אחרי ספורטאי וחצה את קו הסיום עם תוצאת ריצה שלישית בטיבה בתחרות- 15:39 ד'! הפערים מהאופניים היוו פקטור ורק 7 שניות הפרידו בינו לבין האמריקאי במקום השלישי. רון סיים במקום הרביעי עם תוצאה סופית של 57:06 ד'.
אם כך זהו הישג שיא לרון דרמון בקריירה צעירה הלובשת צורה. המשך כך! מערכת עולם הריצה מאחלת לרון עוד הצלחות רבות בארץ בחו"ל.
 

סגור