דויד אוליבר מתכונן לליגת היהלום

| שתף |

רץ המשוכות האמריקאי, מדליסט הארד מבייג'ינג מתכונן לליגת היהלום שתיפתח בקרוב. בראיון לקראת פתיחת הליגה סיפר אוליבר על ההכנות לעונה הנוכחית ומה מבחינתו יהיה ההישג של שנת 2011 - מדליית זהב באליפות העולם בדאגו, דרום קוריאה.

תאריך: 20/04/11, מאת: מערכת עולם הריצה

לונדון, בריטניה - אצן ה - 110 מ' משוכות דויד אוליבר מצפה לשבור את שיא העולם במפגש הפסגה במסגרת ליגת היהלום שתיערך בתחילת אוגוסט בלונדון. כך אמר בראיון לקראת המפגש 'Aviva London Grand Prix' שייערך בין 5-6 באוגוסט השנה. מדליסט הארד האולימפי בן ה - 28 שקבע את תוצאת השנה בעולם במקצה ה - 110 מ' משוכות חוזר למקום ניצחונו מהשנה עברה. במהלך שנת 2010 ניצח אוליבר ב - 14 מ - 15 התחרויות שבהן השתתף. ברצונו של אוליבר לזכות בתואר הנחשק במסגרת ליגת היהלום. שיאו האישי של אוליבר,  12.89 שנ' אותו קבע ביולי שעבר בפריז הפך אותו לרץ המשוכות המהיר ביותר במהלך שנת 2010.

במהלך השנה שעברה ניצח אוליבר גם באליפות העולם באולמות שנערכה בדוחא. אוליבר מדורג במקום השלישי בכל הזמנים בריצת ה - 110 מ' משוכות עם זמן של 12.89 שנ'. לפניו ליו שיאנג האלוף האולימפי לשעבר והאלוף האולימפי המכהן דיירון רובלס. זמנו של ליו שיאנג עומד על 12.88 שנ' ושל רובלס 12.87 שנ'.
עוד הוסיף אוליבר כי המפגש בלונדון אשתקד זכור לו כאירוע איכותי, בו זכה בתואר אלוף ליגת היהלום. "כולם שואלים אותי אם הייתי מצליח גם לשבור את שיא העולם ולהשאר גם בריא, אני עונה לכולם כי אני בשלב שהמטרה שלי היא לנצח ולא לשמור על עצמי מלא להיפצע. המטרה שלי השנה היא להגיע לכושר טוב לאליפות העולם באתלטיקה שתיערך בדאגו - דרום קוריאה ולהתמודדד שם על הזהב". 

 

 

סגור