דורוז'ון ניצחה בברלין את אלופת העולם

| שתף |

שיאנית ישראל הטילה בניסיון השלישי בתחרות הצ'אלנג' בברלין 63.24 מ' וניצחה בתחרות היוקרתית, בה סיימה אלופת העולם במקום השני

תאריך: 07/09/15, מאת: SPORTWEB

מרגריטה דורוז'ון (הפועל עמק חפר) רשמה לעצמה הישג מרשים נוסף כשניצחה בתחרות הצ'אלנג' של ההתאחדות הבינלאומית בברלין בתוצאה 63.24 מ'. שיאנית ישראל השיגה את התוצאה הרביעית בטיבה בקריירה בניסיון השלישי וניצחה בתחרות את קטרינה מוליטור הגרמנייה, אלופת העולם הטרייה, שהרחיקה את הכידון ל-61.19 מ' בניסיון השישי והאחרון שלה בתחרות.

"אני מסיימת עונה ארוכה ומתישה שלוותה, לצד הפן המקצועי, גם בשינוי מאמן, שינוי מדינה, שינוי מנטאליות, ולמעשה שינוי בכל תחומי החיים. קצת הפתעתי את עצמי היום עם התוצאה, אבל אני שמחה בכל ניצחון שאני משיגה בכל תחרות, על אחת כמה וכמה בתחרות גדולה כמו זו שבברלין. אני כל כך גאה לייצג את מדינת ישראל. כאחת שעברה ממדינה למדינה, אני יודעת להעריך מה מדינת ישראל, כל מרכיביה, מעניקים לי. קבלתי תמיכה אדירה מהאיגוד, מהאגודה שלי, מהוועד האולימפי, מהמאמן שלי (אלכסנדר דריגול; א.ב) ומבעלי. האנשים בישראל נתנו לי תחושה של בית מיומי הראשון במדינה. יש לי חברים רבים שמעניקים לי השראה רבה להתקדם. בערב חמישי, רגע לפני שהמראתי לגרמניה, התקיים ערב הוקרה לכל האתלטים שייצגו את המדינה במשחקים האירופים בבאקו. ראיתי את כל חבריי לנבחרת וזה נתן לי מוטיבציה אדירה לפני התחרות. בהזדמנות זו אני מבקשת להודות לרפי פלד, יו"ר איגוד האתלטיקה; לשמוליק סונגו, יו"ר האגודה שלי, עמק חפר ולז'ק כהן, מנכ"ל האיגוד שתמיד נמצאים שם בשבילי ומעניקים לי יחס חם ואוהב, כאילו אני הבת שלהם. כמובן שאחרי תחרות כמו היום ישנה תחושת החמצה מסוימת על כך שדברים התחברו לי מצוין בתחרות הזו ולא בבייג'ין. הטלת כידון זה מקצוע מאו טכני, ומאוד קשה לשמור על יציבות בכל תחרות. כשזה מתחבר טוב, כמו היום, דברים נראים אחרת".

 


 

  • צילום: ג'ירו מוצ'יזוקי

סגור