דיאנה וייסמן עלתה לחצי הגמר

| שתף |

הישראלית סיימה שנייה במקצה שלה במוקדמות והבטיחה עלייה אוטומטית לחצי הגמר עם 11.83 ומקום 12 בדירוג הכללי

תאריך: 16/07/15, מאת: SPORTWEB

סגנית אלופת ישראל בריצות 100 ו-200 מ', דיאנה וייסמן ממכבי ראשל"צ, הוכיחה הערב (חמישי), שוב, שבתחרויות הגדולות היא מגיעה כדי לתת את כל מה שהיא יודעת. שיאנית ישראל לקדטיות ולנערות זינקה מהשביל השמיני והפחות מועדף ע"י רצים, במקצה הרביעי בשלב המוקדמות של אליפות העולם לקדטים בקאלי שבקולומביה, כאשר מכל מקצה (8 סה"כ) עלו אוטומטית שתי הראשונות, אליהן הצטרפו 8 המפסידות המהירות. 11.83 (1.4) הביאו את וייסמן לסיים במקום השני במקצה, ובכך להבטיח אוטומטית את עלייתה לגמר, מבלי שתצטרך להמתין לתוצאות כל הרצות על מנת לבדוק מי נכללה בין 8 המפסידות המהירות. מיד לאחר הריצה סיכמה וייסמן את הופעתה הראשונה: "היה לי ביש מזל בהגרלה שקבעה שארוץ בשביל השמיני והפחות נוח. התרגשתי מאוד והרגליים קצת רעדו לי על האדנים. הזינוק היה רחוק מלהיות מושלם, אבל בשורה התחתונה השלמתי את המשימה הראשונה לעלות לחצי הגמר שיתקיים הערב (02:10 בלילה, שעון ישראל, א.ב) וזה הדבר החשוב כרגע".

חניכתה של אירינה לנסקי שמבלה לא מעט שעות אימון גם עם אמה אירינה (גם היא), דורגה 12 בדירוג הכללי במוקדמות ה-100 מ'.
לפנות בוקר היה זה אדם יעקובי מהפועל חולון שהתייצב למקצה המוקדמות שלו בריצה ל-400 מ' משוכות. אלוף ישראל לקדטים שסבל בימים האחרונים מוירוס שחייב אותו להיות במנוחה לפני התחרות, הרגיש היטב את ההכנה הלקויה שנגרמה לו בעקבות כך, ובריצה קבע 56.56 שנ' שהספיקו לו למקום השביעי במקצה ולמקום ה-43 הכללי.

צרות באסקיסטונה
משלחת הנוער בשבדיה תחל הערב את הופעתה בתחרות עם שלישיית רצי ה-10,000 מ' (עומר רמון מעמותת הצבי, סמי עבדולג'אבר ואיילה גשאו מהסמטה דרום ת"א) שישתתפו בגמר בשעה 21:00. איתמר פיילר מאורן השרון שהצטרף למשלחת אמש ממחנה אימון באירופה, סובל מרגישות בשריר רגלו והשתתפותו באליפות מוטלת בספק.
  

  • צילום: ג'ירו מוצ'יזוקי

סגור