דניאל פרנקל נפצעה במהלך מחנה אימון

| שתף |

אלופת ושיאנית ישראל בקפיצה לגובה נפצעה במהלך מחנה אימון במוסקבה שברוסיה. ההחלמה הארוכה הצפויה תפגע בהכנותיה למשחקים האולימפיים

תאריך: 21/12/11, מאת: אורן בוקשטיין

חמישה אתלטים יצאו ב-9 בדצמבר למחנה אימון במוסקבה: 4 הקופצים לגובה (דניאל פרנקל, מעין פורמן, דימה קרויטר וניקי פאלי) עם מאמניהם (אנטולי שפרן ואלברט פונגין) ואלוף ישראל בקפיצה משולשת, יוחאי הלוי עם מאמנו אלכס מרמן. מטרת המחנה היא לאפשר לחמשת האתלטים לבצע הכנה מקסימאלית לקראת העונה החשובה אליה הם מתכוננים, ובתיאום דרישות מאמניהם מול הוועדה המקצועית של איגוד האתלטיקה.

לפני כשבוע הגיעה לאיגוד בשורה מעציבה בדבר פציעתה של דניאל פרנקל בברך. בבדיקות MRI שהיא ביצעה הן במוסקבה והן בישראל אובחנו קרע ברצועה הצולבת וקרע במיניסקוס – פציעות שזמן ההחלמה וההתאוששות מהן ארוך יחסית. המשמעות היא פגיעה ישירה בהכנותיה של פרנקל לקביעת הקריטריון הנדרש למשחקים האולימפים בלונדון 2012.
פרנקל שאמורה לעבור ניתוח בשבוע הבא, שיתפה אתמול בדף המעריצים שלה בפייסבוק את כל החברים כשכתבה: "חברים יקרים, נפצעתי בברך במהלך מחנה אימונים במוסקבה. אני עומדת בפני האתגר הגדול ביותר בחיי. זמן השיקום ארוך מדי כדי לקבוע קריטריון לאולימפיאדה. אני מתמלאת תקווה מסיפורה של לי קורזיץ. למרות הקושי, אני מתחייבת כאן מול 969 עדים כי אשקיע כל אגל זעה וכל טיפת דם במאבק".
איגוד האתלטיקה קיבל בעצב רב את הידיעה על פציעתה של דניאל פרנקל במוסקבה. האיגוד יעשה כל מאמץ על מנת לסייע לדניאל בהתאוששות מהירה ככל אפשר, לרבות העמדת כל האמצעים העומדים לרשות האיגוד בסיוע בתהליך ההחלמה. ‏

 

 

סגור