האם רודישה יהיה מוכן לאליפות העולם?

| שתף |

במסיבת עיתונאים שהתקיימה בצפון קרוליינה יחד עם מנהלו האישי של דויד רודישה נמסר כי שיאן העולם יהיה מוכן לאליפות העולם למרות הפציעה שפקדה אותו לאחרונה.

תאריך: 14/06/11, מאת: מערכת עולם הריצה

במסיבת עיתונאים של שיאן העולם בריצת 800 מ' דויד רודישה נמסר כי פציעתו הארוכה לא תפריע לו להגן על תוארו. רודישה, ששבר את שיא העולם בריצת 800 מ' פעמיים באותו שבוע בשנה שעברה לא התחרה מאז מרץ האחרון שבו השתתף בתחרות באוסטרליה בשל דלקת בקרסול השמאלי שלו, אולם כעת הוא מוכן לחזור להתחרות.

רודישה שנבחר לאתלט השנה של התאחדות האתלטיקה העולמית יחזור להתחרות בצרפת ב-24 ביוני. התחרות בצרפת תהווה מבחן לפני מפגש ליגת  היהלום בלוזאן ב-30 ביוני בה הוא יתחרה גם כן. 

במסיבת העיתונאים דיבר מנהלו של רודישה, ג'יימס תומפסון ואמר: "רודישה אמר לי, ג'יי.טי, אל תדאג, עד שאוגוסט יגיע אני כבר אהיה בכושר טוב". הדלקת ממנה הוא סובל בקרסול השמאלי גרמה לקנייתי בן ה-22 להחמיץ שלוש תחרויות בינהן מפגשי ליגת היהלום בדוחא וברומא. "אולם הוא התאמן טוב לשלושת המפגשים שנותרו ובעוד כחצי שבוע ינעל כבר נעלי תחרות", מסר תומפסון. "הוא מרגיש חזק ונראה בריא וכבר רוצה לחזור להתחרות", הוסיף.

באוגוסט בשנה שעברה עצר רודישה את השעון על 1:41.09 דק' ושיפר את שיא העולם ב-0.02 שנ' שהיה שייך במשך 13 שנים לוילסון קיפקטר. שבעה ימים לאחר מכן קבע 1:41.01 דק' ואמר כי הוא חושב שיוכל לשפר תוצאה זו.

 

סגור