האתגר היחף הראשון - סיכום בתמונות

| שתף |

מירוץ האתגר היחף רשם הצלחה לאחר שכחמישים רצים הגיעו לריצה האתגרית בחוף בית ינאי. האירוע החל בערב קודם בקומזיץ וארוחה והמשיך לפנות בוקר בריצה מאתגרת במזג אוויר קריר יחסית לעונה.

תאריך: 14/08/11, מאת: מערכת עולם הריצה

בני הלוי, יוזם המירוץ נראה מאושר בבוקר הזינוק. הוא לא צפה כמות רבה של משתתפים במירוץ שאירגן. המירוץ היה פתוח לכל הגילאים וללא עלות. בתום המירוץ נאספו כספים שכולם נועדו לתרומה.העקרון של מרוץ המתקיים בטבע, ללא מטרות רווח, שבו כל משתתף תורם לפי ראות עיניו למטרות צדקה עמד במרכז האירוע. המינימליזם בריצה מתבטא לא רק בהנעלה, הריצה היא דבר פשוט בבסיסו וזמין לכולנו.

הרצים נפגשו יום קודם על חוף הים לקומזיץ וארוחה, מוזיקה ומצב רוח טוב. 
(צילום: עופרי מילר)

 

בשעת בוקר מוקדמת, הגיעו רצים נוספים לחוף, ובעמדת ההרשמה קיבלו מספר חזה. השחר עלה ואחרי תדריך קצר המירוץ הוזנק. הרצים יכלו לבחור בין שני מסלולים: 7 ק"מ או 11 ק"מ, כאשר ניתנה להם האפשרות להחליט באמצע הדרך. 

בתמונה: בני הלוי מחלק מספרי חזה עם פנס ראש, לפנות בוקר (צילום: לירון סלונר)

המסלול היה מאתגר! רוב המסלול עבר בדיונות של השמורה בסמוך לחוף בית ינאי. המסלול הותאם לריצה יחפה וחלק מן הרצים הנעולים גילו תוך כדי המסלול שעדיף לחלוץ נעליים.

בתמונה: הרצים חוצים מעבר מים.
צילום (עופרי מילר)

 

המירוץ היה מאורגן למופת. בדרך היו תחנות מים, המסלול היה מסומן.
(צילום: עופרי מילר)

 

בגלל המסלול המאתגר, ראשוני הרצים החלו להגיע רק לאחר קצת יותר מחמישים דקות, ובמשך שעתיים חיכו כל המשתתפים לרצים האחרונים, שאחד אחד, הפציעו מבין הדיונות.

(צילום: בועז ערד)

בתום המירוץ, הוגש כיבוד מפנק לרצים (נציין במיוחד את הגרנולה של מרב) וחולקו פרסים למקומות הראשונים.  אולם המסקנה בתום המירוץ היתה חד משמעתית - רוב הרצים בחרו לרוץ יחפים. הרצים תרמו מכספם והצליחו לגייס כמעט 1000 ש"ח, אותם יתרמו על פי החלטת המנצחים ע"פ בחירת המנצחים לאלו"ט - אגודה לאומית לילדים אוטיסטים, לעמותת נירים - היוזמת ומפעילה מיזמים חינוכיים לנוער בסיכון, לבית השאנטי - בית לנוער במצוקה, ולנכים.

לתוצאות ותמונות - מירוץ האתגר היחף

סגור