ההרשמה למרתונים הגדולים של האביב בעיצומה

| שתף |

בעוד המרתונים של הסתיו בעיצומם, זה הזמן להחליט איפה תרוצו באביב - מרתון ברצלונה, מרתון רומא או מרתון פריז? ההרשמה למשלחות של פרוגרס תורס בעיצומה!

תאריך: 16/10/13, מאת: SPORTWEB

לאחר ההצלחה של ההרשמות למשלחות הישראלים למרתוני הסתיו בעולם בארגונה של חברת "פרוגרס ספורט", כעת ניתן כבר לשריין מקום למרתונים הגדולים של האביב.

במרתון ברלין האחרון מנתה המשלחת 150 איש מתוכם 100 רצים שהשתתפו במרתון. למרתון אמסטרדם שיתקיים ביום ראשון הקרוב, מונה המשלחת 35 איש, מתוכם 22 רצים. כמו כן, למרתון פירנצה עומדת לצאת קבוצת הריצה של כוחות הבטחון עם 80 איש מתוכם 60 שירוצו את המרתון. פרוגרס ספורט תוביל באביב שלוש משלחות עיקריות:

 

מרתון רומא - 23.3.2014

מרתון רומא מושך אליו מדי שנה עשרות אלפי רצים המשלבים עם המרתון טיול בבירה האיטלקית. רומא כידוע הינו יעד נפלא לתיירים, היא עמוסה במבנים הסטוריים עשירים בתרבות ואומנות. לנרשמים הישראלים תהיה אפשרות להאריך את השהייה בעיר על פי דרישה, בפנייה ל"פרוגרס תורס", משרד הנסיעות המארגן את החבילה לישראלים.


לרוץ על רקע ההסטוריה / Victah Sailer / photorun.net

מרתון ברצלונה - 16.3.2014

בשנים האחרונות ברצלונה הפכה ליעד מבוקש לטיולים על ידי ישראלים בגלל יופיה של העיר והמרכז התרבותי שהיא מהווה בספרד. מרתון ברצלונה התקיים לראשונה בשנת 1978 ומאז הוא מתקיים מדי שנה בחודש מרץ. מרתון ברצלונה הגיע לשיא משתתפים של מעל 15 אלף רצים בשנה שעברה. המסלול מתחיל ומסתיים בפלאזה ד'אספניה, אחת הכיכרות היפות בעיר ואולי בספרד כולה. המסלול עובר בחלקים היפים ביותר בעיר, בין בניינים הסטורים מרהיבים, ולאורכו עומד הקהל הספרדי ומעודד את הרצים. כמו כן, לאורך המסלול ישנן לא פחות מ-41 נקודות של להקות ואמני רחוב התורמים לא מעט לעידוד. במסגרת ארועי המרתון מתקיימת ריצת 'ארוחת בוקר' ביום לפני המירוץ, וארוחת פסטה מפנקת בערב המירוץ, הפתוחה גם למלווים של הרצים.

מרתון פריז - 6.4.2014

מרתון פריז נחשב למרתון מהיר ואיכותי. הוא נחשב למרתון "נחשק" ביותר, בעצם הימצאותו באחת הערים הרומנטיות בעולם. הריצה על מסלול המרתון בפריז היא מרתקת לא רק בשל אתריה היפים של הבירה הצרפתית אלא גם בשל העובדה שבשנה שעברה נשבר שיא המשתתפים - 50 אלף רצים! ראש עיריית פריז יירה את יריית הזינוק בשעה 8:45 בשדרת השאנז אליזה המפורסמת, ואולי גם אתם, תעמדו על קו הזינוק...


50 אלף רצים / Victah Sailer / photorun.net

לפרטים והרשמה - פרוגרס ספורט
 

  • הזינוק בשדרות השאנז אליזה בפריז

    Victah Sailer / photorun.net

סגור