הזמנה להרצאה - הכנה מנטלית למרתון

| שתף |

המפגש השלישי של Team Mizuno, המשלחת הישראלית למרתון אמסטרדם, יעסוק בהכנה מנטלית לריצת המרתון.

תאריך: 05/08/11, מאת: מערכת עולם הריצה

בהמשך להצלחת המפגשים הקודמים, אנו מזמינים את קהל הרצים המתאמנים למרתוני הסתיו להצטרף להרצאה שתעסוק בהכנה מנטלית למרתון. ההרצאה תתקיים ביום שלישי, ה- 16 לאוגוסט.

את ההרצאה יעביר רן שילון בחנות "ורטהיימר טריאתלון" שבהרצליה פיתוח. במסגרת ההרצאה, יסביר שילון על חשיבה חיובית ויתן כלים בסיסיים להתמודדות עם תקופה מרתקת זו .

רן שילון, מרתוניסט, מאמן ראשי ויזם אנדיור, מאמן מנטלי (תוכנית משותפת של אוניברסיטת חיפה והמרכז הישראלי לפסיכולוגיה של הספורט)

יש להירשם לאירוע על מנת להבטיח את מקומכם. אנא הירשמו למפגש בעמוד האירוע בפייסבוק או במייל wtriathlon@gmail.com 
 

מרתון אמסטרדם 2011 ו- TEAM MIZUNO

מרתון אמסטרדם ה-36 ייערך ב- 16 באוקטובר בחסות חברת מיזונו. אירועי המרתון כוללים את המרחקים השונים: מרתון, חצי מרתון, 8 ק"מ, 1 ק"מ ומירוץ הילדים. מסלול המרתון עובר דרך האתרים ההסטוריים המרשימים של העיר. הזינוק והסיום יהיו באצטדיון האולימפי בן שמונים השנים, הכניסה תהיה חופשית לקהל ולמלווים של הרצים. כמו כן, הרצים יחלפו פעמיים בתוך ה"וולקספארק", שהוא הפארק הגדול והמטופח באמסטרדם. בנוסף המסלול יחצה מספר פעמים את נהר האמסטל. המסלול הינו מסלול מישורי ומהיר. בשנה שעברה נשבר שיא המסלול על-ידי הרץ הקנייתי גילברט יגון ונקבע על 2:06:18 שע'. בנשים מחזיקת שיא המסלול (2002) היא גטי יאמי, 2:22:19 שע'. אמסטרדם הינו יעד מומלץ לישראלים בשל הטיסה היחסית קצרה והאפשרויות הרבות שניתן לשלב את שאר המשפחה בפעילויות הרבות שמציע המרתון. 
 

לפרטים על חבילת הנסיעה למרתון אמסטרדם

נפתחה ההרשמה - משלחת מיזונו למרתון ברצלונה

סגור