היום - שבעה אלופי עולם יתחרו בזאגרב

| שתף |

במהדורה ה-61 של התחרות בבירה הקרואטית יתחרו לא פחות משבעה אלופי עולם מדייגו, בינהם אוסיין בולט בריצת 100 מ' הראשונה שלה מאז הפסילה בדייגו.

תאריך: 13/09/11, מאת: מערכת עולם הריצה

שבעה אלופי עולם שהוכתרו בדייגו עשו כבר דרכם היום לזאגרב בקרואטיה על מנת להשתתף במהדורה ה-61 בתחרות לזכרו של האתלט הקרואטי בוריס הנזקוביץ'.

אוסיין בולט, שהגן על תארו בדייגו בריצת 200 מ' והיה שותף בשיא העולמי החדש של נבחרת ג'מייקה בריצת 100*4 יחזור להתחרות בזאגרב בריצת 100 מ' לראשונה מאז פסילתו המפורסמת. בולט יתמודד מול קים קולינס, מדליסט הארד המפתיע מדייגו.

בריצת 100 מ' של הנשים, אלופת העולם כרמליטה ג'טר שגם קטפה את מדליית הכסף בדייגו בריצת 200 מ' ובריצת השליחים יחד עם נבחרת ארה"ב תשתתף גם כן. 

בריצת 400 מ' נוכל לצפות שוב בקיראני ג'יימס, אלוף העולם הצעיר בריצת 400 מ.

ריצת המשוכות הקצרה, שהיתה מאז ומעולם מרכז ההתעניינות בתחרות בזאגרב (היה זה מקצועו של הנזקוביץ') צפויה להיות גם הפעם תחרות מעניינת. סאלי פירסון שקבעה את תוצאתה המצויינת בדאגו של 12.28 שנ' תגיע להתחרות מול דון הרפר האמריקאית מדליסטית הארד מדייגו. בין הגברים בריצת 110 מ' משוכות, נצפה באלוף העולם ג'ייסון ריצ'רדסון מול דיירון רובלס שכאמור נפסל בגמר בדייגו. דויד אוליבר ינסה להראות שהוא בכושר טוב, לאחר הופעתו המאכזבת בדייגו.

ואם כל האלופים הללו לא מספיקים, השתתפותה של הקופצת לגובה הקרואטית בלנקה ולאשיץ' כבר הביאה לסיום מכירת הכרטיסים בזאגרב. במגרש הביתי שלה תנסה בלאנקה להתמודד שוב מול אנה צ'יצ'רובה הרוסיה שקטפה מידיה את מדליית הזהב באליפות העולם בדייגו.

חוץ ממקצי הריצה, בתוך השדה תתקיים תחרות יידוי פטיש בהשתתפותם של היפני קוג'י מורופושי, מדליסט הארד והאלוף האולמפי פרימוז' קוזמוס הסלובני.

סגור