הישראלים ירוצו בברצלונה - למרות הכל!

| שתף |

פשיטת הרגל של חברת הנסיעות הספרדית "ספאן-אייר" הצליחה להפחיד גם את הרצים הישראלים שחלקם היו אמורים להגיע למרתון ברצלונה על טיסות החברה.

תאריך: 30/01/12, מאת: SPORTWEB

הדרמה שהתרחשה אתמול הצליחה להפחיד גם את חברי המשלחת הישראלית למרתון ברצלונה שיתקיים ב-25 במרץ. אתמול גילו עשרות נוסעים בינהם גם ישראלים, שכרטיס הטיסה שרכשו בחברת "ספאן-אייר" לא יוביל אותם ליעדם כיוון שהחברה פשטה את הרגל. ברגע אחד בוטלו עשרות טיסות והנוסעים נותרו חסרי אונים. עשרות ישראלים נתקעו אתמול בברצלונה בעקבות המצב. "בחברת פרוגרס תורס", חברת הנסיעות הישראלית שאחראית על משלחות הרצים למרתונים בעולם מיד נערכה ומצאה לכל רצי המרתון טיסות חלופיות בתוספת של תשלום זעיר ביותר. עכשיו, אחרי שהרוחות נרגעו, הרצים יכולים לשוב ולהתמקד באימונים שלהם.

המשלחת הרשמית למרתון ברצלונה 2012 כוללת כבר עשרות רצים ישראלים ונראה כי השנה מרתון ברצלונה הינו בין המבוקשים במרתונים בעולם. בשנים האחרונות ברצלונה הפכה ליעד מבוקש לטיולים על ידי ישראלים בגלל יופיה של העיר והמרכז התרבותי שהיא מהווה בספרד. מרתון ברצלונה התקיים לראשונה בשנת 1978 ומאז הוא מתקיים מדי שנה בחודש מרץ. את שיא המסלול לגברים קבע הרץ הקנייתי ג'קסון קיפקוץ' קוטוק והוא עומד על 2:07:30 שע' משנת 2010. בשנת 1998 קבעה אנה איזבל אלונזו 2:30:05 שע' ומאז לא הצליחה אף אשה לשבור את שיא המסלול.

מרתון ברצלונה הגיע לשיא משתתפים בשנה שעברה של 12 אלף רצים. המסלול מתחיל ומסתיים בפלאסה ד'אספניה, אחת הכיכרות היפות בעיר ואולי בספרד כולה. המסלול עובר בחלקים היפים ביותר בעיר, בין בניינים הסטורים מרהיבים ולאורכו הקהל הספרדי עומד ומעודד את הרצים. כמו כן לאורך המסלול ישנן נקודות של להקות ואמני רחוב התורמים לא מעט לעידוד. במסגרת ארועי המרתון מתקיימת ריצת "ארוחת בוקר" ביום לפני המירוץ, וארוחת פסטה מפנקת הפתוחה גם למלווים של הרצים.
 

המשלחת הרשמית למרתון ברצלונה 2012 

MARATHON BARCELONA TEAM MIZUNO

בהמשך להצלחת המשלחות הקודמות למרתונים של מיזונו בעולם, שאורגנה על ידי חברת "פרוגרס ספורט" ובשיתוף עם "אטלנטיס פרו" יבואנית מיזונו בישראל, הנכם מוזמנים להצטרף למשלחת הרשמית למרתון ברצלונה. ההשתתפות במשלחת כוללת מספר משתתף למרתון, חולצת ריצה והטבות נוספות של מיזונו, נסיעה בטיסת אל-על ולינה במלון סמוך לקו הזינוק.

כמו בכל משלחת, גם את המשלחת למרתון ברצלונה ילווה צוות מקצועי ויתקיימו הרצאות מקצועיות משותפות לרצים. ב-6 לפברואר תתקיים ההרצאה הראשונה למשלחת ברצלונה בחנות "ורטהיימר טריאתלון" בהרצליה. החנות תארח את ענבר זהבי ושני גור שרצו את המרתון בשנה שעברה והן תספרנה על התוואי, הארגון וההכנות. נותרו מקומות בודדים לרכישת החבילה.

 

לפרטים נוספים על המשלחת למרתון ברצלונה

  • צילום: עופרי מילר

סגור