הישראלים לקראת אליפות העולם

| שתף |

היום באופן רשמי מסתיימת ההרשמה לאליפות העולם בדרום קוריאה, ומי שלא ישיג את הקריטריון היום - ישאר בחוץ. יוחאי הלוי ינסה לקפוץ היום בפעם האחרונה בהדר יוסף.

תאריך: 15/08/11, מאת: מערכת עולם הריצה, אורן בוקשטיין

אחרי שעברה בשבוע שעבר 1.92 מ', התיאבון של מעין פורמן גדל והמטרה הייתה לקבוע היום 1.95 מ', תוצאה המהווה קריטריון לאליפות העולם, רגע לפני שההרשמה נסגרת. במבחן כשירות שעשתה בסוף השבוע בעקבות מתיחה קלה בהמסטרינג באותה תחרות, פורמן ומאמנה אלברט פונגין הגיעו למסקנה שמחיר סיכון השריר האחורי גדול מדי והיא החליטה לוותר על התחרות מחר. "הגעתי לפיק שלי ולכן רציתי להתחרות גם מחר, אבל הניסיון לימד אותנו שבמקרים רבים ההתעקשות הזו עלתה לספורטאים בשנים של שיקום, והדוגמה הכי טובה שלי היא החבר לאימונים ניקי פאלי. אני שמחה שעשיתי את הקריטריון כדי להתכונן בראש שקט לעונה הבאה ובה לקבוע את קריטריון A".

כך מותירה פורמן את פאלי לבדו במערכה. מחר המטרה של פאלי תהיה בעיקר לשפר את הישג השנה שלו שעומד על 2.20 מ'. התחרות של פאלי באצטדיון האתלטיקה בהדסה נעורים תתחיל בשעה 18:00.
כשעה ו-3/4 לאחר מכן תתחיל בהדר יוסף תחרות קפיצה משולשת וקפיצה לרוחק בה ינסה יוחאי הלוי, בפעם האחרונה בהחלט, לקבוע את הקריטריון לאליפות העולם בקוריאה. היום בשעות הערב תיסגר ההרשמה לתחרות בדאגו, ומי שלא יקבע את הקריטריון עד אז, לא יהיה שם.
זו תהיה ההזדמנות האחרונה לקהל האוהדים ולחברים להגיע לאצטדיון ולתת להלוי דחיפה אחרונה בניסיון לעבור את המרחק הדרוש – 16.85 מ'.
 

סגור