הערב - תחרות המסלול האחרונה לעונה

| שתף |

הצגת האתלטיקה האחרונה לעונה זו בארץ מבטיחה להיות איכותית עם בכירי האתלטים

תאריך: 29/07/13, מאת: SPORTWEB

התחרות שתחנוך את האצטדיון בראשל"צ מבטיחה להיות איכותית ביותר. גם במקצוע ההזמנה, הטלת כידון, שהוכנס ברגע האחרון, ישתתפו 17 מטילים ומטילות הטובים בישראל. ביתר התחרויות צפוים הצופים שיגיעו לאצטדיון לראות את בכירות האתלטיות ממועדון הבית, מכבי ראשל"צ, ביניהן חנה קנייזבה-מיננקו שתשתתף בתחרות הקפיצה לרוחק, ואולגה לנסקי שתנסה על המסלול החדש להתקרב מעט לשיא הישראלי של אסתר שחמורוב-רוט שתהיה אורחת הכבוד של התחרות. בריצות הספרינט ל-100 מ' צפויים להתקיים מספר מקצי מוקדמות בהם ייקחו חלק גם מספר אתלטיות שהשתתפו במשחקי המכביה, בינהן אלופת ה-100 משוכות מאיה אביעזר מארה"ב ואלה רייגן-לסי האוסטרלית, אלופת ה-100 ו-200 לנערות. בדומה לקנייזבה-מיננקו, גם יוחאי הלוי ייכבד את האצטדיון החדש בתחרות הקפיצה לרוחק לגברים.

דונלד סנפורד ינסה לשפר את שיאו הישראל הטרי (45.65) לפחות ב-5 מאיות השניה ולקבוע את הקריטריון למוסקבה, כל זאת בסיועו של חברו לאגודה דסטין אמרני. גם בריצה ל-1500 מ' נשים צפויות להשתתף האמריקניות לאה רוזנפלד (אלופת המכביה ב-3000 מ') וגרטה פלדמן (אלופת המכביה ב-800 מ'), כמו גם קמרון מרנץ האמריקני שסיים שלישי בריצת ה-5000 מ' במכביה.
בתחרות הקפיצה לגובה תשתתפנה שתי הקופצות הישראליות הבכירות כיום, מעין שחף ממכבי חיפה ושחף ברני מאתלטי כיוונים ב"ש. גם בהדיפת כדור ברזל צפויים להשתתף מיטב ההודפים הישראלים איתמר לוי ואנסטסיה מוצ'קייב מאתלטי כיוונים ב"ש ומרק אלטרמן מעמק חפר.

 

 

 

 

 

  • Victah Sailer / photorun.net

סגור