הצגת המועמדים לניצחון - חלק שלישי

| שתף |

בסוף השבוע הקרוב יגיע לסיומו סבב אליפות העולם בטריאתלון. בסדרת כתבות נציג לכם את המועמדים לניצחון, ובסוף....גם תוכלו לבחור את ההימור שלכם!

תאריך: 08/09/11, מאת: נווה כהן

לקראת תחרות ה"גראנד פינלה" של סדרת אליפות העולם בטריאתלון, החלטנו להביא אתכם מוכנים. לאורך השבוע נפרסם תעודות זהות קצרות על הפייבוריטים המובילים. והמועמד השלישי....

 

ג'ונתן בראונלי

מדינה: אנגליה
גיל: 21
מקום לידה: יורקשייר, אנגליה
מיקום נוכחי בסדרת האליפות: 2

אז מה היה לנו בשנתיים עם ג'ונתן ברואנלי בסבב:
חשבנו שבלתי אפשרי לרוץ בתוצאה של 14:24 ל-5 ק"מ בזמן תחרות? אמרו לנו תמיד שהטריאתלט האולטימטיבי יהיה בשנות ה-20 המאוחרות של חייו? שבלי ניסיון של שנים על גבי שנים- אי אפשר להצליח לסבב? ג'ונתן שבר לנו מיתוס, אחר מיתוס, אחר מיתוס...
בשנת 1990 נולד לאליסטר ברואנלי אח צעיר במשפחה. באותו זמן, אף אחד לא העלה בדעתו ששני האחים האלה ישנו את פני הטריאתלון העולמי לתמיד. שלוש שנים נדרשו להם לחולל את המהפך בענף: מוסכמות הגיל נופצו לרסיסים, קצב הריצה בתחרות נסק למהירות חדשה ונכנסו יותר ויותר אלמנטיים קבוצתיים בפלוטון של הטריאתלטים. בשנה האחרונה ביסס ג'ונתן את מעמדו בעולם הטריאתלון כספורטאי מוביל וכמועמד כמעט ודאי לפודיום בכל מירוץ בו הוא משתתף.
ניצחונו הטרי של ג'ונתן במרחק הספרינט בלוזאן השאיר לנו הרבה מקום למחשבה. אם יהיה ביכולתו לשחזר את הריצה הפעם במרחק הארוך, צפוי להיות פיניש סיום מותח במיוחד בבייג'ינג - דבר שגומז ירצה למנוע בכל מחיר. ביום טוב של הטריאתלט הצעיר, ההכרעה בינו לבין המנצח תהיה עניין של שניות בודדות. האנגלים מצידם, מקווים שהאחים לא ישאירו למישהו אחר מקום בניהם.

הישגים בולטים- ג'ונתן בראונלי:
אלוף אירופה לנוער בשנת 2009
אלוף העולם בטריאתלון ספרינט 2010
מנצח תחרות סבב Dextro Energy Budapest 2010
אלוף העולם בטריאתלון ספרינט 2011 
 

 

מי אתם חושבים שיינצח בגראנד פינלה בבייג'ינג? 
לאחר הצגת כל המועמדים לניצחון תוכלו להשתתף בסקר.
ולבחור את המועמד שלכם

אליסטר בראונלי

חבאייר גומז

 

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

נווה כהן, טריאתלט בכיר
 

 

סגור