הצגת המועמדים לניצחון - חלק שני

| שתף |

בסוף השבוע הקרוב יגיע לסיומו סבב אליפות העולם בטריאתלון. בסדרת כתבות נציג לכם את המועמדים לניצחון, ובסוף....גם תוכלו לבחור את ההימור שלכם!

תאריך: 07/09/11, מאת: נווה כהן

לקראת תחרות ה"גראנד פינלה" של סדרת אליפות העולם בטריאתלון, החלטנו להביא אתכם מוכנים. לאורך השבוע נפרסם תעודות זהות קצרות על הפייבוריטים המובילים. והמועמד השני...
 

אליסטר בראונלי

מדינה: אנגליה
גיל: 23
מקום לידה: יורקשייר, אנגליה
גובה: 1.84 מ'
משקל: 70
מיקום נוכחי בסדרת האליפות: 1

אליסטר השתתף בתחרות העילית הראשונה שלו לפני 4 שנים ו4 חודשים בלבד. בגיל 19 נחשף בקנה מידה עולמי כשניצח את אליפות אירופה בנוער בתצוגה הירואית, והיום בגיל 23 נראה כאילו הוא בענף כבר עידנים רבים. אז איך השם בראונלי נצרב כל-כך חזק בתודעת הטריאתלון העולמי שלנו? ובכן, לא מעט כנראה בזכות אחיו הצעיר, עליו נרחיב בכתבה הבאה. אבל אליסטר מדורג ראשון בסדרה אך ורק בזכות עצמו ובזכות יכולותיו הפנומנאליות.

הרומן של בראונלי עם הספורט החל בערבות יוקשייר הקרירות. אליסטר נולד לאמא שחיינית ואבא אצן, כך ששני גלגלים ושלדה השלימו החבילה. כבר מגיל צעיר החל להתחרות בטריאתלונים ובריצות 'קרוס-קאנטרי' בוציות בהן מצא עניין רב. אגב, גם היום הוא אחד מהרצים הבכירים של אנגליה בענף. כטריאתלט מאפיינים אותו נחישות ועבודה קשה בתחרויות - בעיקר בהובלת הפלוטון קדימה ויכולת ריצה ששוברת שיאים כל פעם מחדש. בריחות תכופות באופניים שמצליחות להפתיעה אפילו את גומז, גם הן כלולות בארסנל הקרב של האנגלי הצעיר. האם זה יעבוד לו בבייג'ינג? נחכה ונראה.

הנה כמה מהישגיו הבולטים עד היום בטריאתלון:
אלוף אירופה לנוער עד גיל- 19 שנת 2007
אלוף אירופה UNDER 23 שנת 2008
מנצח אליפות העולם "Gold Coast" שנת 2009
אלוף אירופה בשנים: 2010, 2011 .

 

מי אתם חושבים שיינצח בגראנד פינלה בבייג'ינג? 
לאחר הצגת כל המועמדים לניצחון תוכלו להשתתף בסקר.
ולבחור את המועמד שלכם

חבאייר גומז

 

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

נווה כהן, טריאתלט בכיר
 

 

סגור