הרביעיה הסופית

| שתף |

המשלחת הישראלית לאליפות אירופה באולמות בפאריז תכלול ארבעה אתלטים. ג'יליאן שוורץ הודיעה היום כי לא תשתתף באליפות בגלל הפציעה ברגלה שמנעה ממנה פעילות בחודש האחרון.

תאריך: 28/02/11, מאת: אורן בוקשטיין

דמיטרי קרויטר, יוחאי הלוי, דניאל פרנקל ומעין פורמן יהיו הרביעיה שתייצג את ישראל באליפות אירופה באולמות שתתחיל ביום שישי בפאריז. קופצת המוט ג'יליאן שוורץ שהייתה אמורה לייצג את ישראל לראשונה בחייה בתחרות רשמית, הודיעה היום כי לא תשתתף באליפות עקב התאוששותה מהפציעה ברגלה. כזכור, שוורץ נפצעה ברגלה בתחרות משחקי מילרוז שהתקיימה בניו יורק ב-28 בינואר השנה. לאחר התחרות רופאה המליץ לה על מנוחה של שלושה שבועות במהלכן היא נמנעה מאימונים. שוורץ סיפרה היום כי כבר החלימה מהפציעה, אולם עקב מחסור האימונים והחשש מהעמסת יתר על הרגל הפצועה בטרם עת, היא מעדיפה להתרכז בהכנות להמשך העונה ולהתמקד בהכנות לתחרויות הגדולות השנה ובראשן אליפות העולם בקוריאה.

ארבעת האתלטים שימריאו ביום רביעי לפאריז, קיבלו אתמול תדריך סופי לקראת היציאה לאליפות. את ארבעת האתלטים ידריכו באליפות מאמניהם האישיים: אנטולי שפרן את קרויטר ופרנקל בקפיצה לגובה, אלכס מרמן את הלוי במשולשת ואלברט פונגין את פורמן בגובה.

פרנקל כמעט שברה את השיא הישראלי
אתמול (ראשון) התקיימה באצטדיון הדר יוסף תחרות הזמנה של אגודת מכבי ת"א, במסגרתה ניסתה פרנקל לעבור 1.93 מ' ללא הצלחה. אלופת ושיאנית ישראל בקפיצה לגובה עברה בניסיון הראשון 1.80 מ' ובניסיון השני 1.85 מ'. לעיני מלוויה הקבועים ואוהדיה השרופים, ההורים ובן הזוג, ניסתה פרנקל לשבור את השיא הישראלי, אולם פסלה בשלושת ניסיונותיה.

שלושת אתלטי הקרב 10 שברו את שיאיהם האישיים בקפיצה במוט. ולדימיר בוריסנקו מעמק חפר שהחל לא מזמן לקפוץ במוט, קבע 3.40 מ', שיפור של 50 ס"מ לשיאו הקודם. גם חברו לאגודה ואלוף ישראל בקרב 10, אנטולי מיננקו שיפר משמעותית את שיאו האישי שעמד על 3.65 מ' כשעבר לראשונה בחייו 4.00 מ'. סגן אלוף ישראל, קוסטנטין קריניצקי ממכבי חיפה שיפר את שיאו האישי ב-10 ס"מ כשעבר 4.50 מ'. יודת הפטיש יבגניה זבולוטני קבעה 58.94 מ' בתחרות הראשונה שלה השנה. תוצאה קצרה ב-25 ס"מ בלבד משיאה האישי והישראלי.
  

סגור