הרצים הבכירים יתחרו באיטליה

| שתף |

עיירה קטנה באיטליה מושכת אליה מדי שנה את בכירי הרצים בעולם. בעוד שבוע יעמדו על קו הזינוק בקסטלבואנו בכירי הרצים המקומיים יחד עם ריאן הול האמריקאי ומנצחי מרתון לונדון, בוסטון וניו-יורק.

תאריך: 19/07/11, מאת: מערכת עולם הריצה

הרצים הבכירים של איטליה יקחו חלק בתחרות המסורתית "Giro Podistico Internazionale Di Castelbuono" ב-26 ביולי ויתייצבו על קו הזינוק יחד עם בכירי הרצים בעולם. מנצח מרתון בוסטון ג'פרי מוטאי, מנצח מרתון לונדון עמנואל מוטאי ומנצח מרתון ניו-יורק גברה גברמריאם ישתתפו במהדורה ה-86 של המירוץ. עוד רץ בכיר שיקח חלק הוא ריאן הול האמריקאי.

רוג'רו פרטילה, אלוף מרתון טורינו 2010 הוא האיטלקי הבכיר ביותר שירוץ והריצה תהווה עבורו הכנה לקראת אליפות העולם. "זו תמיד ריצה יפה בקסטלבואנו", אמר פטילה לעיתונאים. ג'ובאני רוגיריו, סטפאנו לה-רוזה, אחמד אל-מאזורי, סטפאנו סאסיני ויורי פלוריאני האיטלקיים יתחרו גם כן. 

המירוץ הינו מירוץ ותיק שכולל ריצה בתוך עיירה ציורית למרחק של 11.3 ק"מ. המסלול מאופיין בעלייה קשה בסיום ששם בדרך כלל מוכרע המנצח. בין רצי העבר שהשתתפו וניצחו במירוץ זה ניתן למצוא את חאליד קאנוצ'י, פול טרגט, רוברט קיפקואץ' צ'ריוט, מרטין לל ובשנה שעברה ניצח זרסניי טדסה מאריטריאה.

סגור