הרצים הבכירים יתחרו במירוץ מיזונו ביקום

| שתף |

מירוץ פתיחת העונה שיתקיים ביום שישי הקרוב ביקום בחסות מיזונו יהיה מירוץ שלא כדאי להחמיץ. רצים בכירים כמו אידלאו טקאלה, גירמה אמרה ודנה לוין יגיע לנסות לשבור שיאים חדשים ולזכות בפרסים.

תאריך: 05/09/11, מאת: מערכת עולם הריצה

אלוף ישראל בריצת 5000 מ' אינדילאו טקאלה יגיע ביום שישי הקרוב למירוץ מיזונו ביקום למרחק 5 ק"מ על מנת להתמודד מול גירמה אמרה, סגן אלוף ישראל בריצת 10,000 מ' (29:30 דק'). הפעם יתמודדו השניים על המסלול בשטחים הפתוחים באזור יקום. בין הנשים הקרב יהיה בין דנה לוין, גילי רייכמן, רוני גדיש ולורנה קורלימה צ'מטאי. דנה לוין הינה אלופת ישראל לנערות בריצת שדה ומחזיקה בשיא הישראלי לנערות בריצת 2,000 מ' מכשולים, (הישגה רחוק ב-2.12 שנ' מהשיא הישראלי לנשים במקצוע 3,000 מ' מכשולים). גילי רייכמן הינה מאמנת טריאתלון וטריאתלטית בעבר, אולם בשנתיים האחרונות החליטה להתרכז אך ורק בריצה והיא קוצרת הצלחות לא מעטות. רוני גדיש, הינה כישרון חדש, ומעניין יהיה לראות את התקדמותה בשנים הקרובות. לורנה, הינה עובדת שגרירות קניה בישראל והיא אחת הרצות הטובות שמתגוררות בארץ, כיוון שאינה אזרחית ישראל היא לא יכולה לזכות בתואר אליפות, אולם באליפות ישראל במרחקים השונים ראינו אותה היטב בחזית. רצים רבים נוספים יגיעו לבדוק את כושרם בתחילת העונה.

צחי כהן, מנהל מותג מיזונו בישראל, ומולי מלכא, מנהל החנות החדשה של המותג ביקום, מבטיחים הפקה ברמה גבוהה ביותר במירוץ פתיחת העונה. אין זו הפעם הראשונה שהם מקיימים מירוץ באזור החנות החדשה אבל מה שיהיה שונה הפעם זה כמות המשתתפים ומירוץ בסטנדרטים גבוהים מאד. מירוץ פתיחת העונה יהווה גם מירוץ פתיחת הליגה למקומות עבודה וכל קבוצות הליגה יגיעו על מנת להתחיל לצבור נקודות לעונה הקרובה.

ריצת ה-5 ק"מ שתוזנק בשעה 7:30 בבוקר,מבטיחה מסלול מעניין בשטחים הפתוחים של יקום. במירוץ תהיה מדידת זמנים אלקטרונית וכל משתתף יקבל מתנה חולצה מקצועית מנדפת זיעה של מיזונו. באזור הכינוס והסיום (בסמוך לחנות) יהיו דוכני כיבוד ושתיה כיד המלך, וכן דוכני מכירה של מספר נותני חסות של המירוץ. בין נותני החסות שיעניקו גם פרסים יקרי ערך למנצחים הם חברות פולאר ואוקלי. מיותר לציין שביום המירוץ המשתתפים יוכלו להנות מהטבות מיוחדות בעת רכישה בחנות של מיזונו.

לאחר הביקוש של הקהל הרחב, ועל מנת ליצור הפנינג לכל המשפחה הוסיפו המארגנים שני מקצים לילדים ונוער: ריצת קילומטר ו- 2 ק"מ. 

להרשמה למירוץ מיזונו יקום לחץ כאן

 

סגור