חדשות בשוליים

| שתף |

רץ שהלך לאיבוד בהרים וניצל באמצעות אפליקציה, הפאדיחה של מב ואולי ראפ כבר יסגר על עצמו? כל אלו במדור החדש שמגיש לכם את החדשות שלא קיבלו מקום בדף הראשי אבל עדיין שווה לקרוא אותן.

תאריך: 12/01/12, מאת: SPORTWEB

יש אפליקציה לכל דבר...

רץ למרחקים ארוכים שהלך לאיבוד בהרים באירלנד ניצל על ידי כך שצוות החילוץ שלח לו הודעת טקסט עם האפליקציה. למרבה מזלו של הרץ, היתה קליטה באזור והוא הצליח להוריד את האפליקציה שבאופן מידי מיקמה אותו על המפה ושידרה את המיקום לצוות החילוץ. ואתם בטח שואלים, מה לכל הרוחות הוא עשה בהרים? אז הרץ האבוד יצא לריצת אימון לקראת אולטרא מרתון של 55 ק"מ שתיערך בליל שישי הבא. הרץ איבד קליטה ב GPS שלו ומצא עצמו אבוד בהרים
לידיעה המלאה


                     רצים בלילה בהרים? קחו סמארטפון

 

הפאדיחה של מב

מב קפלזיגהי רץ המרתון האמריקאי שמתכוון להשיג את הכרטיס למשחקים האולמפיים בפעם השלישית התוודה על מקור הפציעה שלו לאחר מרתון ניו-יורק. מכירים את הרצועות הקטנות ששמים על האף? הרצועות הללו מאפשרות לנשום יותר טוב. אבל מב, כיוון שלא רצה לשכוח לשים את הרצועה בבוקר הזינוק של מרתון ניו-יורק האחרון הוא שם אותה בתוך הנעל. בבוקר הזינוק מב שכח מכל העניין ונעל את הנעל כאשר הרצועה בפנים. במייל הראשון הוא הרגיש את נוכחותה ולא נותרה לו ברירה אלא להמשיך לרוץ איתה עד הסוף. מב קבע שיא אישי של 2:09.13 שע' ומקום שישי כללי מכובד, אבל זה עלה לו בשלושה שבועות של הפסקת אימונים בעקבות זיהום שנוצר ברגלו מהחיכוך עם הרצועה. באמריקה הגדירו את זה מצויין - "היכל הבושה".
לידיעה המלאה


       מב באחת מהריצות עם הרצועה על האף
       (Julian Mason, wikimedia commons)

גיילן, שיגעת אותנו!

לאחר שהדהים את עולם הריצה האמריקאי כאשר הודיע גיילן ראפ שירוץ במבחנים האמריקאים החליטו במערכת SPORTWEB לא להתייחס לעניין הזה ברצינות - וצדקו. עברו שבועיים וראפ החליט שלא ירוץ את המרתון הראשון שלו. ראפ אמר כי הפוקוס שלו הוא עדיין על ריצת ה-10,000 מ' וכי הוא מרגיש שהמרתון יפגע ביכולת שלו בריצת ה-10,000 מ'. עוד הוסיף שהוא חושב שהסיכוי שלו למדליה אולמפית נמצא בריצה זו ולא במרתון. 
לידיעה המלאה


                            גיילן ראפ

סגור