חדשות בשוליים

| שתף |

השבוע צדנו מספר כתבות שעדיף שלא יהיו בכתבה הראשית... תמונה וויראלית ממרוץ 10 ק"מ, 150 אלף קונדומים חינם בלונדון 2012, אפליית נשים בספורט ולסיום....תקרית לא נעימה על המסלול.

תאריך: 10/04/12, מאת: SPORTWEB

מי לא מחפש את התמונה שלו מהמרוץ?

בימים האחרונים התמונה הכי וויראלית ברשת היתה של בחור צעיר בן 25 שהשתתף במרוץ בדרום קרולינה. למעלה ממליון ורבע צפיות זכה הבחור. למה? לא ברור. כיוון שלא הבנו על מה הרעש הגדול (באמת נראה חמוד, מחייך, לא מזיע) החלטנו להכניס אותו ל"חדשות בשוליים". 
לכתבה המלאה

 

המשחקים האולמפיים הכי סקסיים

מארוע לארוע כמות הקונדומים המחולקים לאתלטים בארועי הספורט הגדולים כמו אליפויות עולם ומשחקים אולמפיים רק עולה. השנה התחזיות מדברות על שבירת שיאים בלונדון 2012. כמה? 150 אלף יחידות. בכתבה נשאלו כל מיני ספורטאי עבר כיצד הם מסבירים את העניין הזה וחלק מהתשובות היו "רמת הטסטוסטרון בימי המשחקים מאד גבוהה וכולם נמשכים לכולם". ועוד הסבר שנשמע היה: "זו חופשה ארוכה של מסיבה פרטית של הרבה 'גופות מוצקות' ". אנחנו מזהירים ואומרים - רק שתקרית ניו-דלהי לא תחזור...
לכתבה המלאה

 

אפליית נשים 

הוועד האולמפי של ערב הסעודית הודיע כי לא תשלחנה ספורטאיות ליצג את ערב הסעודית בלונדון 2012. ככה, קצר וקולע. "לא מסכים לנשים להגיע למשחקים בלונדון", אמר היו"ר מערב הסעודית. בינתיים, הועד האולמפי העולמי מנסה להילחם יחד עם הארגון העולמי לאפלייה וגזענות. ב - 23 במאי תתקיים ועידה מיוחדת בעניין זה בקנדה. כל מילה מיותרת, ולכן, לא שווה כותרת.
לכתבה המלאה

 

מה יקרה אם...?

באמצע תחרות אתלטיקה על המסלול פתאום תגיע מכונית? התקרית הנ"ל התרחשה ממש אתמול בעיר בארצות הברית שנקראית "בית לחם". לפתע, באמתע התחרות עלתה על המסלול מכונית תוך שהיא קורעת את גדר האיצטדיון. אשה אחת נפצעה קל ונראה שהנהג נמלט מהמקום. לא נעים.
לכתבה המלאה

  • © Stephen VanHorn - Fotolia.com

סגור