חדשות בשוליים

| שתף |

מי קורא את האותיות הקטנות? תתפלאו, דווקא שם מסתתרות הידיעות המעניינות ביותר. אספנו כמה מהידיעות המעניינות שפורסמו השבוע

תאריך: 15/11/12, מאת: SPORTWEB

שיאנית העולם בהריון

הצ'כית ברבורה ספוטקובה תיקח חופשה מתחרויות לקראת ההריון. ספוטקובה בת ה-31 שמחזיקה בשיא העולם בהטלת כידון (72.28 מ') אותו קבעה בשנת 2008 הודיעה את הבשורה בשמחה במסיבת עיתונאים. ההפסקה תגרום לה להפסיד את אליפות העולם במוסקבה 2013 וכן את עונת ליגת היהלום שבה ניצחה פעמיים. השיאנית מתכננת לחזור לאליפות אירופה ב-2014 בג'נבה. "אני לא מפחדת להפסיד את התאבון שלי לספורט, זה בדם שלי", הוסיפה. ספוטקובה זכתה במדליית הזהב במשחקי בייג'ינג ושיחזרה את ההצלחה שלה גם במשחקי לונדון בקיץ האחרון עם עוד מדליית זהב (69.55 מ').


ספוטקובה, מבטיחה לחזור / Victah sailer / photorun.net

 

זהות מינית וסמים אסורים

הרשויות בהודו חוקרים מקרה אונס שכנראה התבצע על ידי ספרינטר הודי. הבעיה - הנחקר הוא למעשה נחקרת, זו ניצחה במשחקי אסיה ואף זכתה במדליית זהב במקצה שליחים. ההודית, שכביכול הפכה להודי - פינקי פרמניק נעצרה בחשד לאונס של אשה במערב בנגל. האשה הנאנסת התלוננה כי הספרינטר/ית הבטיח להתחתן איתה ולבסוף אנס אותה.

הרשויות הרפואיות בהודו אומרים כי לאחר בדיקה מעמיקה של שמונה מומחים מדובר בגבר. פרמניק מכחישה את הטענות ואומרת כי מדובר בקונספיראציה וכי היא אינה יכולה לבצע אונס. הסיפור נעשה מעניין עוד יותר כאשר פרמניק הודתה שהתופעות שכביכול התרחשו בגופה נגרמו כתוצאה משימוש בסמים שנטלה לטובת הספורט. פרמניק נעצרה ב-14 ביוני השנה לאחר תלונת האשה, לאחר שבילתה 20 ימים בכלא שוחררה בערבות.

זהות מינית 2 : עוד אתלטית הודית שזכתה במדלייה במשחקי אסיה 2006, סאנטי סאונדרג'אן לא צלחה גם כן את הבדיקה לזהות המינית שלה. היא הוכחה כגבר ומדליית הכסף שבה זכתה בריצת 800 מ' נלקחה ממנה.

לידיעה המלאה

 

יש תקווה אחרי מרתון ניו-יורק שבוטל

הרצים שהתאמנו למרתון ניו-יורק לא ויתרו. חלקם רצו באופן פיראטי בסנטרל פארק בבוקר המרתון שבוטל בעקבות הנזקים שהותירה הסופה "סנדי", אך יש רצים שרצו להשתתף בדבר האמיתי. מרתון פילדלפיה שיערך ביום ראשון הקרוב (18 בנובמבר) הסכים לקלוט 1460 פליטי נרשמי מרתון ניו-יורק. במרתון פילדלפיה ישתתפו כמעט 30 אלף רצים, שיא משתתפים למהדורה זו של המרוץ. אבל, שלא תתבלבלו - פליטי ניו-יורק ישלמו 200 דולר דמי הרשמה כדי לרוץ, כאשר הוחלט על ידי מארגני המרוץ שחצי מדמי ההרשמה של כל רץ יועברו לתרומות לסיוע בשיקום נזקי ההוריקן. 

לידיעה המלאה

 

יש תקווה ויש גם מדליה

בפרסום פנימי (הזוי משהו) של ה"ניו-יורק רואד ראנרס", הגוף האחראי על ארגון מרתון ניו-יורק, פורסמה ידיעה שניתן לאסוף את המדליות של מרתון ניו-יורק. מסתבר, שהיו רצים שהגדילו לעשות והגיעו למשרדי הארגון כדי לאסוף את המדליה שכביכול "הגיעה להם". לנו אין מה להוסיף.

לידיעה המלאה


סיום מרתון ניו-יורק / Victah Sailer /photorun.net

 

למי איכפת מהרומן האסור?

קהילת הרצים מתמקדת כנראה במה שחשוב באמת. לאחר פרסום הרומן האסור של ראש הסי.איי.איי עם כותבת הביוגרפיה שלו - פאולה ברודוול, התגלו מספר פרטים מעניינים. שימו לב: בנובמבר 2011 השתתפה ברודוול בחצי מרתון בעיר הולדתה שארלוט שבצפון קרוליינה, אז היתה בת 39 וקבעה זמן של 1:36.11 שע', מקום 12 כללי.

לפי פרסומים אחרים היחסים בין המפקד הבכיר לכותבת והרצה המוכשרת התחזקו תוך כדי ריצה בזמן שהותם באפגניסטן.

לידיעה המלאה

  • © Stephen VanHorn - Fotolia.com

סגור