חיים מלכה ומיגל אטיאס אלופי ישראל בריצת הרים

| שתף |

תואר שביעי למלכה ושלישי לאטיאס באליפות ישראל השמינית בריצת הרים שנערכה במשגב. השניים ייצגו את ישראל באליפות אירופה

תאריך: 29/05/16, מאת: SPORTWEB

מועצה מקומית משגב אירחה ביום שישי האחרון את אליפות ישראל השמינית בריצת הרים שהוזנקה מפארק אוסטרליה. לאחר שהמסלול סומן כראוי, מזג אוויר נפלא ואווירה חגיגית קיבלו את פניהם של המשתתפים. בין הגברים זכה באליפות חיים מלכה ממכבי ת"א, הידוע כרץ ההרים "האמיתי" של ישראל. אחרי 9 ק"מ של טיפוסים תלולים מלכה חצה את קו הגמר ב-37:34 ד'. רון אורן ממכבי ת"א זכה בכסף עם 39:17 ד', אחרי שהקדים ב-4 ש' את פול מרינאי מלוטם לרוץ בטבע.


צילום: יח"צ, איגוד האתלטיקה


בין הנשים הייתה זו מיגל אטיאס יודפת ממכבי ת"א שזכתה בתואר השלישי שלה בריצת הרים. הפעם עברה האתלטית בת ה-30 את 4.5 הק"מ ב-19:19 ד'. חנה בן-עמי מאיילות זכתה בסגנות בין הנשים עם 20:45 ד', ואילו הלן וולפסון מא.ס. רמה"ש זכתה בארד ב-21:30 ד'.

בתחרות הנוער, בה רצו המשתתפים במסלול בו רצו הנשים, הוכתר עילאי חיות מהסמטה דרום ת"א כאלוף ישראל לאחר שקבע 17:24 ד' כשהוא מקדים את סלע נבות מ'טים משגב' ב-3 ש'. עידן גטומה, אף הוא מ'טים משגב', סיים שלישי ב-18:59 ד'.
המועצה המקומית משגב רוצה להפוך את אירוח אליפות ישראל בריצת הרים, במסגרת אירועי המשגב יאדה, למסורת קבועה בשנה, ובאיגוד האתלטיקה קיימת נטייה לאמץ את המקום כמארח, זאת לאחר שגם המשתתפים הביעו את שביעות רצונם הגדולה מאופן הארגון, האירוח והמקצועיות של האירוע השנה.
כמובטח, חיים מלכה ומיגל אטיאס יודפת שזכו בתארים לגברים ולנשים ייצגו את ישראל באליפות אירופה בריצת הרים שתתקיים ב-2.7 בארקו שבאיטליה.
 


צילום: יח"צ, איגוד האתלטיקה


 

  • צילום: יח"צ, איגוד האתלטיקה

סגור