חצי מרתון פארק הירקון - תוצאות ותמונות

| שתף |

מארו טפרי ואור כרמלי ניצחו בריצת חצי מרתון שהתקיימה היום בפארק הירקון. למרבה ההפתעה מזג האוויר הסוער פסח על האירוע וסיפק תנאים מצויינים לריצה.

תאריך: 02/03/12, מאת: SPORTWEB

למרות הדאגות בקשר למזג האוויר הסוער ששרר ביומיים האחרונים ברחבי הארץ, חצי מרתון פארק הירקון התקיים כמתוכנן. נראה כי החששות לגבי מזג האויר הסוער שצפו גרמו לרצים רבים להיעדר מהמירוץ. לפנות בוקר צוות המרוץ עבר על המסלול וערך שינויים בגלל מקומות שבהם המעבר היה מסוכן לריצה. מלבד זאת המסלול סומן כראוי. מעל 500 רצים סיימו את הריצה בשני המקצים.

רצים בכירים רבים לקחו חלק במרוץ בינהם מארו טפרי ואור כרמלי, שניהם ניצחו בשבוע שעבר בחצי מרתון עין גדי, והשלימו היום ניצחון נוסף בפארק. כרמלי סיימה בזמן של 1:25.08 דק' לפני לוריס מנדלוביץ שקבעה 1:26 דק'. ריקי סלם סיימה במקום השלישי עם 1:26.30 דק'.

 


אור כרמלי, מנצחת מקצה חצי מרתון

במקצה למרחק 10 ק"מ ניצח איתי גלזר בזמן מצויין של 33:00 דק' (תוצאה לא רשמית). שני אחריו סיים שלומי לאון מרצי רמה"ש עם 34:25 דק'. במקום השלישי סיים יובל אסיף ממועדון ארוחת הבוקר. שלושה רצים שהובילו את הריצה לפני גלזר לקחו החלטה שגויה כאשר הגיעו לנקודת ה-5 ק"מ וחשבו שהם צריכים להסתובב. השלושה חצו את קו הסיום כעבור 21 דק' ונפסלו. בין הנשים ניצחה הלן וולפסון בזמן של 39:54 דק'. במקום השני סיימה גליה קרוייטנר בזמן של 42:29 דק'. את הפודיום סגרה אלה פינוס עם 43:14 דק'.

 דק'
איתי גלזר מאושר בסיום

 מסלול הריצה עבר בשבילי הפארק ושני המקצים סיימו את הריצה בחצי הקפה בתוך אצטדיון האימונים בהדר יוסף. במרכז האיצטדיון חיכה להם אוהל ענק שהושכר במיוחד לקראת התחזית הסוערת ובו התקיים אקספו גדול. בתוך האוהל נכחו חברת סאקוני ומיזונו שמכרו את מוצריהם במחירים מוזלים. כמו כן, גם חברת משקפי השמש "בולה", מדרסים "שי שווננפלד", וחברת מגנזיום מגנוספורט נכחו במקום. שפע של פירות, תמרים, קפה קר מתנת "אילי", בירה אלכסנדר ועוד - חולקו לרצים. המעסים המקצועיים של ד"ר יעקובי" העניקו לרצים עיסוי מקצועי בתום הריצה ללא עלות.


אור מקבלת טיפול מצוות המעסים של "ד"ר יעקובי" - ביה"ס להסמכת מעסים מקצועיים

 

קבוצת רצי רעננה לקחו על עצמם את משימת והכתבת הקצב ועמדו בה בכבוד. הכתבת הקצב נעשתה לזמנים הבאים: 1:30 1:35 1:40 1:45 1:50 1:55 2:00 2:05 2:10 2:15.

למנצחים במקומות הראשונים של רצי חצי המרתון הוענקו פרסים כספיים ופרסים מתנת סאקוני. כמו כן חברת VIM, מועדון הכושר הגדול בראשון לציון העניקו למנצחים בקטגוריות שוברים למימוש במועדון.

קבוצות רבות נכחו במרוץ בינהם קבוצת "זון 3", רצי מיתר, מרת"א, רצי רמה"ש ועוד רבים וטובים.


קבוצת "זון 3" נהנית מבירה אחרי הריצה (אופיר פרידמן, גל תיכון ומתן כסיף)

 


האוהל במרכז האיצטדיון ואוהל רדבול שחילקו משקאות אנרגיה לרצים (לפנות בוקר)

 


גביעים יפים חולקו למנצחים הכללים ובקבוצות הגיל

תוצאות, תמונות מהמרוץ לחצו כאן

  • צילום: מערכת SPORTWEB

סגור