יוזמה חברית: מרוץ יום הולדת 50 לעופרה

| שתף |

היום בלילה תצא עופרה לריצת יום הולדת לכבוד 50 שנים למרחק 50 ק"מ. כולם יכולים להצטרף למסיבה של ריצה שהפכה בכלל למרוץ....

תאריך: 07/07/16, מאת: SPORTWEB

ביום חמישי בשעה 24:00 יוזנק מירוץ אולטרה לכבוד יום הולדת ה-50 של עופרה בן שבת, רצה למרחקים ארוכים ומדריכת כושר מובילה בנס ציונה.
במירוץ עתידים לקחת חלק מאות אנשים שירוצו מקילומטר אחד ועד 50 ק"מ (המקצה המלא).

אז איך קורה שחגיגת יום הולדת הופכת למרוץ אולטרה?

"הכל התחיל מפליטת פה", מספרת לנו עופרה, "שאמרתי שאני ארוץ 50 ק"מ ביום הולדת ה-50 שלי. שיתפתי את חברי אלכס וכמובן שהוא קפץ על המציאה והפליא בכישורי הארגון והתכנון של המירוץ, שלא יורד ממירוצים מקצועיים ואפילו יותר.... מרגע פרסום הארוע, כל יום ברחבי נס ציונה הצטרפו אנשים".


מסלול המקצה המלא

 

מה המרחקים וכיצד מנהלי המרוץ מנהלים את המרוץ?

"למקצה המלא הצטרפו קרוב ל-15 איש. מדובר במאות אנשים שהולכים להשתתף בכל הארוע" מספרת עופרה. במקביל למקצה המלא יוזנקו מקצים קצרים יותר אשר לכל אחד מהם יש מדריך שאחראי. המרחקים נעים בין 2 ק"מ ועד 50 ק"מ והם למעשה פזורים על המסלול המלא של ה-50 ק"מ, במטרה שיוכלו להצטרף לעופרה כאשר היא חולפת על פני הקטע. פרטים על המסלולים יש בעמוד הארוע בפייסבוק.


עפרה כאמור הינה מאמנת ריצה וכושר מוסמכת בגו אקטיב נס ציונה ומאמנת ריצה עם שותף וונש אילן. אמא לארבעה ילדים וסבתא לנכד. רגע לפני הזינוק היא מסרה לנו: "אני מתרגשת ברמות מאוד גבוהות, מוקפת בהמון אנשים,
ותודה רבה לבעלי וילדיי היקרים שנרתמו למשימה הלוגיסטית והמורכבת הזו והולכים להיות שותפים פעילים לאורך כל המסלול ולפנק את כל הרצים". 

עדיין ניתן להצטרף לריצה דרך עמוד הארוע - הזינוק ב: 24:00 בלילה.
לפרטים 

סגור