יוקי קוואוצ'י לא רוצה פרסים

| שתף |

לאחר שהפתיע את העולם כאשר סיים שלישי במרתון טוקיו בתוצאה של 2:08:37 שע', יוקי קוואוצ'י ממשיך בחייו. הוא עובד בבית ספר תיכון וממשיך לדבוק באמונה שניתן להיות רץ מקצועני וגם לעבוד. בנוסף לכך, הוא וויתר על מכונית ה- BMW שזכה בטוקיו.

תאריך: 13/03/11, מאת: מערכת עולם הריצה

יוקי קוואוצ'י  סיים שלישי מבין שלושים אלף הרצים במרתון טוקיו האחרון. קוואוצ'י בן ה-24 עובד בבית ספר תיכון וכארבעה ימים לפני ריצתו המדהימה בטוקיו ציין שבע שנים למות אביו. למחרת המירוץ אמר לאימו: "אני צריך לספר לאבא על המירוץ, אז אני יוצא לריצה קלה", לפני שיצא לריצה לקברו של אביו.

"הלוואי ובעלי היה רואה את יוקי עכשיו", אמרה גברת קוואוצ'י. "הוא נפטר כאשר דברים לא הלכו טוב ולא זכה לראות דבר מההתקדמות של יוקי באוניברסיטה ולאחר מכן. אבל אני מרגישה שהוא מסתכל על יוקי מלמעלה ונותן לו תמיכה".

בזכות נצחונו בטוקיו זכה יוקי במכונית BMW בשווי שישה מליון ין (72 אלף דולר). לאחר המירוץ שלח אימייל לאימו שנוהגת במכונית קומפקטית יותר ואמר: "אני נותן לך את המכונית. מהיום את תסעי לעבודה ב- BMW".

אימו של יוקי היתה נבוכה מאד מהמתנה. "אני לא יודעת מה לעשות. אצלנו בבית יש חנייה אחת. זה יהיה עצוב להיפטר מהמכונית שנהגתי בה תמיד. בתור אימו, הייתי מעדיפה שישמור אותה וישתמש בה בעצמו".

סגור