לואיס-פרנסיס מחמם מנועים

| שתף |

לואיס-פרנסיס, גדול אצני ה-100 מטרים מהממלכה הבריטית חוזר בימים אלו לכושר ומספר על תכניותיו לעונה הקרובה.

תאריך: 12/05/11, מאת: מערכת עולם הריצה

מארק לואיס-פרנסיס, מדליסט הכסף מאליפות אירופה האחרונה שנערכה בקיץ 2010, החמיץ את אליפות אירופה באולמות שנערכה במרץ האחרון בפריז עקב פציעה. עכשיו הוא משתוקק לחזור להתחרות ולהראות לכולם מה הוא מסוגל.

לואיס-פרנסיס צפוי להתחרות בקרוב מול טייסון גיי ואספה פאוול, בעלי התוצאה השנייה והשלישית ביותר בהיסטוריית ריצת ה- 100 מטרים. פרנסיס עתיד להתחרות פעמיים באירופה עד הקיץ הקרוב, במטרה להכין את עצמו לאליפות העולם בדאגו, דרום קוריאה.

"עכשיו אני חוזר לכושר אחרי פציעה שגרמה לי לצאת ממעגל התחרויות ואני מצפה לעונת תחרויות המסלול", אמר לואיס-פרנסיס, שסבל ממתיחה במפשעה בפברואר.
לואיס-פרנסיס מתכונן להתחרות פעמיים בממלכה הבריטית. התחרות הראשונה תתקיים ב-10 ביולי בברמינגהאם והתחרות השנייה תיערך ב-5 באוגוסט בלונדון במסגרת ליגת היהלום. 

"כולם יודעים כי טייסון ואספה הם אצנים מעולים, מה שהופך גם את התחרויות בברמינגהם ובלונדון להזדמנויות טובות לבחון את עצמך מול הטובים ביותר ולראות איפה אתה מולם", הוסיף. לואיס-פרנסיס בעל קריירה ארוכת שנים שפיסגת הקריירה שלו היתה באולימפיאדת אתונה 2004, בה זכה במדלית הזהב במקצה השליחים (4X100) עם נבחרת בריטניה.


"זה מרגש עבור האוהדים שלי מכיוון שמקצה ה-100 מטרים בלונדון השנה הולך להיות בדיוק כמו ב-12 חודשים מאוחר יותר באולימפיאדה, כלומר יקבלנו ממש חזרה גנרלית לקראת הגמר האולימפי.

"הייתי במחנה אימון קשה אבל איכותי בארצות הברית ואני מרגיש בכושר מצוין ומוכן להכנס למעגל התחרויות עכשיו. לדעתי מה שהשגתי במהלך 12 החודשים האחרונים נותן לי את הביטחון לקראת הקיץ הקרוב. זאת שנה ארוכה עם אליפות העולם, ואני בהחלט רוצה לבנות על מדליה שנייה", אמר לואיס-פרנסיס, בראיון לאתר www.sportinglife.com.

בנוסף למדליית הכסף במקצה ה-100 מ' בברצלונה, שאותה השיג לאחר שסיים את מקצה הגמר אחרי ספורטאי השנה האירופי הצרפתי - כריסטוף למטר, לואיס-פרנסיס זכה במדליית הכסף ב-100 מטרים במשחקי חבר העמים שנערכו בהודו באוקטובר האחרון.
 


הידיעה באדיבות IAAF

סגור