ליגה למקומות עבודה - מרתון טבריה 2012

| שתף |

ביום חמישי שעבר, בשעה שרצי המרתון זינקו לאליפות ישראל בריצת מרתון, כ-100 רצים מתוכם התמודדו במירוץ משלהם, יוקרתי לא פחות - אליפות ישראל במרתון למקומות עבודה.

תאריך: 19/01/12, מאת: SPORTWEB

במהלך השנה אנו עדים לחברי הקבוצות של מקומות העבודה השונים הלוקחים חלק במירוצים רבים אולם השנה נשבר שיא משתתפים של חברי הליגה בריצת המרתון. הדבר מעודד שכן, מטרת הליגה בין היתר היא עידוד אורח חיים בריא במקומות העבודה אולם נוכחות המשתתפים במרתון מצביעה על עלייה במספר הרצים שמוכנים לאתגר את עצמם מעט מעבר מ"לשמור על כושר". 

14 קבוצות מתוך 16 קבוצות החברות בליגה (המתנהלת בחסות של מרכז הפועל וחברת מיזונו), לקחו חלק במרתון. כל קבוצה מנתה מספר רצים כאשר בתחרות הקבוצתית שוקלל זמנם של ארבעת הרצים המהירים ביותר. נוכחות מרשימה היתה לרצי משטרת ישראל עם 39 רצי מרתון.

הרצים הבולטים שהגיעו בשלושת המקומות הראשונים הם: יוסי ברמן מקבוצת התעשייה האווירית שקבע זמן של 2:53.30 שע'. במקום השני מוטי ברוקס מקבוצת פריגו שקבע 2:56.39 שע'. במקום השלישי בנימין מורגנשטרן מקבוצת המשטרה שקבע 2:57.12 שע'. שלושת הרצים הראשונים כאמור ירדו משלוש שעות. בין הנשים אף אשה לא הצליחה לרדת מגבול ה-4 שעות אולם ההשתפות בקרב הנשים היתה יפה. במקום הראשון בליגה סיימה ליאת רוטנברג מקבוצת המשטרה בזמן של 4:07.34 שע'. במקום השני סיימה הרצה הותיקה גם כן מקבוצת המשטרה - אולגה חתן דדון בזמן של 4:17 שע'. מי שחתמה את השלישייה על הפודיום היא גילי אמיתי מקבוצת משרד הביטחון עם 4:35 שע'. 

בין הקבוצות, הקבוצה המהירה ביותר היתה קבוצת משטרת ישראל. במקום השני קבוצת תעשייה אווירית ורצי קבוצת רפאל במקום השלישי.
 

ליגת הריצה למקומות עבודה הוקמה בשנת 2010. הליגה הוקמה על-ידי מרכז "הפועל" במטרה לקדם את הריצה בקרב עובדים במקומות עבודה, ולגרום לשיפור בריאות העובדים, עידוד תחרותיות בתוך ובין הקבוצות ושמירה על רוח ספורטיבית.

 

 

גם לכם יש קבוצה במקום העבודה?

לפרטים והצטרפות לליגה לחצו כאן

סגור