ליגת המכללות - האליפויות האזוריות

| שתף |

במסגרת האליפויות האזוריות של ליגת המכללות בארצות הברית התקיימו בסוף השבוע החולף 32 מרוצי שדה. מאור טיורי ונועם נאמן השתתפו גם הם.

תאריך: 01/11/11, מאת: יובל כרמי

בסופ"ש החולף התקיימו 32 מרוצי שדה במסגרת האליפויות האזוריות של ליגת המכללות (קונפרנס). בכל מפגש השתתפו 6 עד 12 נבחרות ברמות שונות, ובכלל, הרמה בין מפגש אחד למשנהו משתנה לא מעט. בעוד כמספר שבועות תתקבל תמונה ברורה יותר לפני האליפות כשתקבענה הנבחרות שתעפלנה לגמר ליגת המכללות, זאת אחרי התחרויות המחוזיות הגדולות שיתקיימו בעוד כשבועיים. 

בקרב הגברים, הנבחרות הבולטות ביותר אשר חיזקו את מועמדותן למקומות הראשונים בגמר הליגה הן נורת' קרוליינה סטייט, פלורידה סטייט, אוקלאומה סטייט, וויסקונסין וקולורדו. כל אלה גברו בצורה משכנעת ביותר על מתחרותיהן ורציהן קבעו זמנים מהירים וסיימו בפער קטן אחד מהשני. בקרב הנשים הנבחרות שיצאו דופן הן פלורידה סטייט, ווילנובה, ניו מקסיקו, ומישיגן סטייט. 

מאור טיורי רצה במפגש ה-WCC והגיעה למקום ה-7 המכובד בזמן של 21:06 דק'. נבחרתה של מאור ניצחה את התחרות והקדימה את נבחרת הנשים המעולה של אוניברסיטת בריגהם יאנג.

נועם נאמן שמייצג את נבחרת אוניברסיטת מרילנד השתתף באליפות ה-ACC שהתקיימה במדינת דרום קרוליינה והגיע למקום ה-46 בקובעו זמן של 24:35 ל-8 ק"מ. לפניכם סיכום התחרות בה השתתף נועם.

סגור