למהירי החלטה - מרתון חלופי למרתון תל-אביב

| שתף |

עבור רצי המרתון שלא רוצים לרוץ במרתון שיתקיים בפארק הירקון עומדות מספר חלופות אטרקטיביות, באדיבות חברת פרוגרס תורס שנענתה לבקשות רבות ביממה האחרונה.

תאריך: 14/03/13, מאת: SPORTWEB

עקב הדחייה של מרתון תל-אביב והעברתו לפארק הירקון החליטו לא מעט רצים לוותר על השתתפותם במירוץ זה ולחפש אלטרנטיבות בחו"ל.
בעקבות פניות רבות נרתמה חברת 'פרוגרס תורס' ונערכה להציע לרצים חבילת תיירות למרתונים במילאנו, וינה ופראג, בהם עדיין ניתן להשיג מספרי חזה.

למעוניינים ניתן לפנות לקובי בטלפון: 03-9058814 או 0546777252


מרתון וינה - 14/4/2013

מרתון וינה הוא אחד המרתוניים המסורתיים והגדולים שמתקיימים באירופה. ב-14 באפריל תתקיים המהדורה ה-30 של המרתון. מרתון וינה הינו המרתון הגדול ביותר באוסטריה ובו צפויים לקחת חלק (בכל המקצים) מעל 38 אלף רצים.

מרתון פראג - 12/5/2013
חצי מרתון פראג - 6/4/2013

פראג ידועה כיעד חביב על הישראלים בשל הטיסה היחסית קצרה וכן בשל אפשרויות הטיול. העיר רומנטית ועשירת תרבות וכך גם מסלול המרתון, העובר באתרים הבולטים של העיר החדשה והעתיקה.

 


הרצים הקנייתים על רקע העיר העתיקה בפראג / VIctah sailer /photorun.netמרתון מילאנו - 7/4/2013

מרתון מילאנו הוא השילוב המנצח בין תרבות, קניות וכל מי שרוצה לרוץ מהר. מרתון מילאנו הינו המרתון המהיר ביותר באיטליה המשלב בתוכו אווירה מחשמלת של העיר מדהימה.
המרתון עובר בעיר העתיקה ליד סמלה של מילאנו "הדומו", הקתדרלה הגותית בכיכר המרכזית והעתיקה של העיר. שם אלפי תיירים ותושבים יעודדו את הרצים. המסלול לאחר מכן ימשיך לעבור בין הבניינים הרבים בעיר בעלי ארכיטקטורה מיוחדת וכן ברחובות המרכזיים שהם מרכזי הקניות המפורסמים בעולם לאופנה ובהם ממוקמות חנויותיהם של המעצבים הגדולים. 

 

  • מרתון מילאנו

    Victah sailer / photorun.net

סגור