לקראת אולטרה Trail Run הרי ירושלים 2014

| שתף |

בסיום כל מסלול חיכתה לרצים עלייה של כמעט חצי קילומטר, אשר קיבלה את שמה "הצינור", בעקבות הימצאות של צינור העובר לכל אורכה. והשנה "הצינור" חוזר אלינו ובגדול, מי יעמוד באתגר?

תאריך: 26/08/14, מאת: SPORTWEB

לאחר שבשנה שעברה השתתפו מעל ל-300 רצים בטרייל ראן הרי ירושלים השנה במסגרת ההכנות למרוץ סובב עמק, צפוי שיא משתתפים למרוץ. זו השנה השלישית שמתקיים מרוץ השטח המאתגר בהרי ירושלים הבנוי על מסלול של הקפה באורך של 20 ק"מ, אשר בסופה עלייה מאתגרת שקיבלה את השם על ידי משתתפי המרוץ - "הצינור".


ריצת שטח טהורה, נופים מדהימים / צילום: ערן ירדני


על אותה הקפה בנויים המקצים במרוץ: 60 ק"מ, 40 ק"מ, 20 ק"מ ו-10 ק"מ. מסלול ה-10 ק"מ על תוואי מעט שונה אך כולל אף הוא את עליית "הצינור". הכינוס יתקיים בפארק בגין, סמוך לצומת נס הרים שבלב הרי ירושלים, מוקף במאות דונמים של יערות והרים.

השנה המרוץ יתקיים ביום שישי, ה-5 לספטמבר, וכל משתתפי המרוץ יקבלו חולצה מנדפת עם לוגו המרוץ, מדליית השתתפות בסיום ומדבקת Finisher לרכב. וכמובן יהיה כיבוד עשיר במתחם שכולל פירות העונה, תמרים, משקאות איזוטונים וג'לים מתנת HIGH5 ,יוגורט וגרנולה, עוגות, שתיה קלה ועוד...

השנה בולטים מספר שדרוגים למרוץ הרי ירושלים, בינהם אפשר למנות את מדבקת ה"פינישר", חסות תוספי התזונה של HIGH5, וכן אקספו ביום המרוץ. פארק בגין יהפוך למתחם כינוס מפנק עבור רצי האולטרה, שם הם יוכלו לנוח לפני המרוץ, אחרי המרוץ וכמובן להתחדש בציוד ריצה במחירים מיוחדים למשתתפי המרוץ. 

למנצחת ומנצח במקצה ה-60 ק"מ, הקשה והמאתגר ביותר, יוענקו נעלי ריצה מקצועיות מתנת חברת ניוטון. חברת ניוטון גם תשתתף באקספו ביום המרוץ.

 

 


עליית "הצינור" - מבט מבפנים / צילום: ערן ירדני

 

מקצי האולטרה למרחק 60 ק"מ ו-40 ק"מ, מושכים אליהם מדי שנה את בכירי רצי האולטרה בארץ. השנה מהווה המרוץ הכנה למרוץ סובב עמק ובשל כך צפויים לקחת חלק מרבית רצי האולטרה בארץ. בשיא המסלול מחזיקים שני רצים מדהימים,  זיו צויגהפט, רץ האולטרה הבכיר בישראל, קבע ב-2013 זמן של 5:23.27 שעות, בין הנשים, עטרה רון, היא האשה המהירה ביותר שרצה על המסלול הקשה ועברה אותו בזמן של 7:04:50 שעות ב-2012. בשנה שעברה אף אשה לא השלימה את המסלול.

במקצה ה-40 ק"מ קבע שלומי ליאון מרצי רמת השרון ב-2012 את הזמן המהיר ביותר - 3:06:52 שעות, ובין הנשים שמרית גוטמן עידן קבעה ב-2013 3:48:01 שעות.

 

          

אריאל רוזנפלד ושמרית גוטמן-עידן / צילום: ערן ירדני

 


מאושרים בפסגה / צילום: ערן ירדני
 


ההרשמה למרוץ תינעל ביום 2.9 בשעה 10:00.
לא תתאפשר הרשמה במקום.

 

להרשמה למרוץ Trail Run הרי ירושלים 2014

  • צילום: ערן ירדני

סגור