לקראת איש ברזל קלגנפורט אוסטריה 2014

| שתף |

ביום ראשון תתקיים אחת מתחרויות איש הברזל הקלאסיות - איירונמן אוסטריה. כ-100 ישראלים צפויים להתחרות

תאריך: 28/06/14, מאת: SPORTWEB

כמידי שנה, בסוף השבוע הראשון של חודש יולי, תתקיים תחרות איש הברזל בקלגנפורט, אוסטריה. התחרות מתקיימת באתר הנופש הפסטורלי בסמוך לאגם וורטר, כ-310 ק"מ מוינה. בין 2500 המשתתפים צפויים להשתתף כ-100 ישראלים! ללא ספק, התחרות באוסטריה מהווה יעד מועדף על אנשי הברזל הישראלים ובעיקר על טריאתלטים שמתחרים במרחק המלא לראשונה.
התחרות הינה יעד מבוקש עבור הטריאתלטים בעולם וההרשמה אליה מסתיימת מאד מוקדם לאחר מילוי מכסת המתחרים.

המסלול כולל 3.8 קילומטרים של שחייה באגם, ויחודו הוא הסיום בתוך תעלה של כ-800 מטרים. הרכיבה כוללת שתי הקפות של 90 ק"מ על כביש סטרילי ללא תנועת רכבים לכל אורך המרוץ. ריצת המרתון אף היא בנויה משתי הקפות, מסלול המרתון נחשב למישורי ונוח לריצה.

במסגרת המשלחות הישראליות של חברת "פרוגרס-תורס", גם בקלגנפורט תהיה נציגותשל משלחת המונה 50 טריאתלטים. כ-30  מתוכם הם חברי קבוצת MYWAY, בראשותו של אריאל הלר מאמן הקבוצה.
משלחות נוספות המאורגנות על ידי חברת פרוגרס-תורס יסגרו הרשמתן בקרוב, בינהן ההרשמה למרתון ברלין 2014  במסגרת משלחת בשיתוף "אדידס ישראל", אשר תיסגר ב-15 ביולי.

 

למרתון אמסטרדם נסגרה ההרשמה לקבוצת 'מיזונו ישראל' - המשלחת תמנה 50 איש. בראש המשלחת תעמוד מירב פרי. למרתון בודפשט בחופשת הסוכות נותרו עדיין מספר מקומות

 

חברת פרוגרס תורס קבלה את הייצוג הבלעדי של מרתון פריז 2015 בישראל. המרתון יתקיים ב-12 אפריל 2015. חבילות למרתון עם הרשמות יפורסמו בקרוב באתר פרוגרס ספורט.

  • זינוק איש ברזל אוסטריה

סגור