לקראת אליפות ישראל בטריאתלון - אילת 2013

| שתף |

באליפות ישראל בטריאתלון שתתקיים ביום שישי נראה שהדרמה הגדולה תתרחש בקרב על הפודיום של הגברים. בין הנשים אפשר לומר שהתחרות כבר הוכרעה.

תאריך: 07/11/13, מאת: SPORTWEB

ביום שישי תוזנק בפעם ה-27 ברציפות, מסורת שכבר לא ניתן לזלזל בה, אליפות ישראל בטריאתלון. 1200 ספורטאיות וספורטאים, מהגליל העליון ועד אילת יתקבצו להם לחוף רויאל ביץ' באילת. החל מהשעה 07:00 יוזנקו בזה אחר זה מקצי התחרות: ילדים, נוער, קבוצות הגיל וספורטאי העילית של ישראל, שיתחרו על התואר הנכסף אלוף ואלופת ישראל בטריאתלון.


רון דרמון ופאני בייסרון (צילום באדיבות איגוד הטריאתלון)

בגזרה התחרותית ינסה לשמור על תוארו מהשנה שעברה, הטריאתלט הבכיר של ישראל, רון דרמון (21) שחזר לתחרות במיוחד מאוסטרליה, המקום בו הוא חי ומתאמן בשנים האחרונות כספורטאי מקצועני. לרון, על אף שהוא מגיע עם רוח גבית לאחר תחרות מוצלחת במיוחד בסבב גביע אסיה שהתקיימה בהונג קונג (מקום שלישי גברים עילית) צפויה מלאכה קשה מול חבורה מגובשת ומוכשרת של ספורטאים צעירים שזו להם הפעם הראשונה בהתמודדות על התואר הלאומי. אמיתי יונה, לאחר הישג נפלא באליפות העולם בלונדון בספטמבר האחרון ( מקום 7 במקצה ספרינט נוער), שחר שגיב, מקום 15 באותה תחרות עצמה, רון לוינסון ורועי זוארץ, מגיעים כולם לתחרות עם פחות ניסיון מרון דרמון במקצה האולימפי אך עם רוח לחימה וכשרון רב. דרמון צפוי לצאת מהשחייה ראשון אך המשך התחרות צפוי להיות מרתק ובמיוחד לאור יכולת הריצה המרשימה של אמיתי יונה הצעיר. בגזרה הנשית צפויה להגן על תוארה, פאני בייסרון מירושלים, אלופת ישראל המכהנת. לבייסרון כרגע אין בארץ מתחרות ממשיות ונראה שהיא תצליח להגן על התואר ביתר קלות.

התחרות מופקת ע"י איגוד הטריאתלון הישראלי ונתמכת על ע"י מלון ישרוטל ספורט קלאב אילת.


רון לוינסון (צילום: יוסי רובננקו)

 


אמיתי יונה (צילום: יוסי רובננקו)

  • שוחים בים האדום על רקע המלונות באילת

    צלם אותי

סגור