לקראת המכביה ה-19 - נבחרת ישראל מתלבשת

| שתף |

הוועד האולימפי בישראל, האחראי על משלחת ישראל למכביה ה-19 חושף היום לראשונה את הבגדים הרשמיים של משלחת ישראל, בגדי DIADORA המלבישה הרשמית של הוועד האולימפי שעוצבו באיטליה במיוחד למכביה.

תאריך: 10/07/13, מאת: SPORTWEB

הוועד האולימפי יצר שיתוף פעולה ייחודי עם האגודה למלחמה בסרטן, ועל הבגדים של 2000 הספורטאים חברי המשלחת הישראלית שיצעדו בטקס הפתיחה בירושלים, מופיע המסר החשוב - להיות בכושר-להיות בריא.
מירי זיו, מנכ"ל האגודה למלחמה בסרטן: "במשך עשרות שנים מובילה האגודה למלחמה בסרטן את המאבק במחלות הסרטן ומעודדת את הציבור לקיים אורח חיים בריא הכולל מניעת עישון והשמנה, תזונה נכונה, התנהגות חכמה בשמש, הגבלת צריכת אלכוהול ופעילות גופנית. פעילות גופנית הוכחה במחקרים רבים כמונעת תחלואה, מאריכה את משך החיים ומשפרת את איכותם ואת יכולת התפקוד של בריאים, חולים ומחלימים. לכן אנו קוראים לציבור הרחב "להיות בכושר – להיות בריא" ולאמץ אורח חיים בריא ופעילות גופנית כחלק משגרת החיים".

אפרים זינגר מנכ"ל הוועד האולימפי בישראל: "הוועד האולימפי רואה חשיבות גדולה בחיבור לקהילה. הספורטאים הם השגרירים הטובים ביותר להעברת מסר של חשיבות לשמירה על כושר גופני ואורח חיים בריא, ואנו גאים להיות שותפים של האגודה למלחמה בסרטן בקמפיין הזה".

יעקב פרץ, סמנכ"ל חברת MGS: "אנו שמחים וגאים לחבור לשותף אסטרטגי כוועד האולימפי העומד בראש כל פעילויות הספורט המרכזיות והחשובות בישראל, ורואים את החיבור שלנו אליו עם המותג "דיאדורה", כמלבישים הרשמיים לספורטאים האולימפיים של ישראל בפעילויות בארץ ובעולם, כחיבור המהווה שיא לפעילותנו וחידוד להיותנו החברה המובילה בתחום הלבשת וציוד ספורט בישראל".

  • מימין לשמאל: נמרוד קפלן (קפטן נבחרת הרוגבי), רוגל נחום, אירנה לנסקי, אולגה לנסקי, רון אטיאס לוחם טאקוונדו אלוף אירופה לנוער, יוחאי הלוי.

    צילום באדיבות הוועד האולימפי בישראל.

  • אירנה ואולגה לנסקי

    צילום באדיבות הוועד האולימפי בישראל.

סגור