לקראת חצי מרתון איירפורטסיטי - ריצת הכנה

| שתף |

ב-23.11 תתקיים ריצת הכנה על מסלול מרוץ "חצי מרתון איירפורטסיטי" הראשון.

תאריך: 24/10/13, מאת: SPORTWEB

מקצים למרחק 5 ק"מ, 10 ק"מ וחצי מרתון יתקיימו במסגרת מרוץ האיירפורט סיטי הראשון שיתקיים ב-7 לדצמבר, יום שבת. כשבועיים לפני המרוץ צוות ספורטווב יקיים ריצת הכנה על המסלול לכל הרצים המעוניינים לקחת חלק במרוץ.

את הריצה יובילו חברי צוות ספורטווב בקבוצות קצב שונות (ע"פ הרצים שיגיעו) ויתדרכו את הרצים לגבי דגשים חשובים על המסלול. מסלול מרוץ האיירפורטסיטי מישורי ברובו במקצי ה-5 ק"מ וה-10 ק"מ, ובמסלול חצי המרתון ניתן לראות במפה על קיומן של מספר עליות ובהתאם לכך גם ירידות. לריצת ההכנה יצטרפו מאמנים בכירים אשר יתדרכו כיצד כדאי לרוץ את המסלול, כיצד לחלק כוחות, טיפים לתחנות המים וההזנה ועוד. מומלץ לאשר הגעה בארוע בפייסבוק על מנת שהמארגנים יוכלו להתארגן למספר האנשים שיגיעו.

עוד על מרוץ האיירפורטסיטי

במרוץ שיתקיים בפעם הראשונה, יוכלו הרצים לבחור האם לרכוש את חולצת המרוץ. החולצה הינה חולצה מנדפת איכותית, עם לוגו המרוץ. שווי החולצה 150 ש"ח וניתן לרכוש אותה במעמד ההרשמה בלבד במחיר של 40 ש"ח.

מספר קבוצות גדולות של חברות גדולות במשק, הפעילות במתחם האיירפורטסיטי יקחו חלק במרוץ לצד נוכחותם של חברי "עמותת אתגרים" וקבוצות ריצה נוספות מרחבי הארץ. לחברי עמותת אתגרים יוענקו גביעים בקטגוריות נפרדות, כהמשך לשיתוף הפעולה עם העמותה, שנועד לקדם שילוב של אנשים עם מוגבלויות בחברה ובארועי הריצה בפרט.


חברי עמותת אתגרים על הפודיום / צילום: ערן ירדני
 

הכינוס כאמור יהיה במתחם האיירפורטסיטי, אשר יכלול אקספו גדול ועשיר לרווחת הרצים. כיבוד יוגש בכינוס ובסיום, עמדת שתייה חמה וקרה, וכן תחנות מים והזנה שבהם יהיו: מים, בייגלה, תמרים ומשקה איזוטוני (לרצי החצי).

ההרשמה המוקדמת והמוזלת תסתיים ב-1.11, לאחר תאריך זה המחיר יעלה.

הקדימו להירשם במחיר מוזל

סגור