לקראת טריאתלון עמק הירדן 2011

| שתף |

קצת יותר מאלף טריאתלטים ישתתפו בשבת בבוקר במקצים השונים של הטריאתלון הגדול בעמק הירדן. אחרי טריאתלון אילת שמהווה את אליפות ישראל, עמק הירדן הוא הבא בחשיבותו. נוסף על כך, בתחרות זו תתקיים גם אליפות ישראל בחצי מרחק ארוך, שכולל הפעם שחייה ל - 2150 מ', אופניים ל-80 ק"מ וריצה בסיום של 20 ק"מ. השינויים במרחק של החצי לעומת שנים עברו נובע מאילוצים של עבודות בכביש סובב כינרת.

תאריך: 29/04/11, מאת: יחיאל מילר

מה שחשוב להדגיש שהפעם בניגוד לעבר צפוי מזג אוויר קצת חורפי עם גשמים מפעם לפעם. מה שאומר שהכביש רטוב ויש להיזהר מהחלקות במיוחד בפניות. כמו כן השוליים צברו יותר לכלוך מה שמגביר את הסכנה לתקרים.

 שטח ההחלפה מרוחק כ-500 מטר מנקודת סיום השחייה. ניתן להכין נעליים על החוף . מי שרץ יחף, לא נורא, רק יש להיזהר מקוצים ומשברי זכוכיות. בדרך כלל המארגנים דואגים לנקות את השביל מהחוף לשטח ההחלפה.

מסלול הריצה שונה הפעם לעומת השנים שעברו. משטח ההחלפה רצים דרומה כ-200 מטר ושם פונים מזרחה בשבילים של מטעי הבננות של קיבוץ שער הגולן. היתרון העיקרי הוא שהמקום מוצל לעומת האספלט הלוהט שהתרגלנו אליו בעבר. כמו כן הכביש מצמח דרומה ישאר בעקבות כך פתוח מה שיקל על כל אלה שבאים למקצים שיתחילו מאוחר יותר.

טריאתלטים בולטים במרחק הארוך: גלעד רותם הוא מועמד פייבוריטי ביותר לניצחון. לפני כשלושה שבועות השתתף באיירונמן בדרום אפריקה ומעניין יהיה לראות את ביצועיו מחר. אבישי רביב שסיים שני בשנה שעברה אחרי רותם, יעמוד איתו על קו הזינוק  וילחם על תוצאה טובה. עוד יבלטו: ואדים סורייב, בכר אמיר, ושוקי סרויה. בין הנשים: נינה פקרמן בוודאי שתפתח פער משמעותי על פני מתחרותיה, ביניהן: דורה הלר, קרן מרץ, ומרים בר און.

נאחל לכל המשתתפים , מתחילים וותיקים, ילדים ונוער תחרות טובה ומהנה והעיקר לסיים בשלום.
 

סגור