לקראת מסע אופנים ממטולה לאילת - קבוצת "כן ולא"

| שתף |

ביום רביעי יצאו חברי קבוצת "כן ולא" למסע רכיבה מאתגר ממטולה ועד אילת. כל הפרטים כאן > >

תאריך: 12/10/15, מאת: SPORTWEB

רוכבי הכביש של קבוצת "כן ולא", השייכת למרכז הישראלי לכלבי נחייה בבית עובד, יוצאת למסע ייחודי ומיוחד ביום ד' ה -14 לאוקטובר, לאורכה של מדינת ישראל מצפון לדרום. מסע הרכיבה ייצא ממטולה ויעבור לאורך המדינה: דרך טבריה, חדרה, כפר סבא, באר שבע, מצפה רמון ויסתיים באילת, בקבלת פנים כאורחי מלון קלאב הוטל ביום שבת ה-17 לאוקטובר. אורכו של מסע הרכיבה כולו הוא למעלה מ: 500 ק"מ.

קבוצת האם "כן ולא" חוגגת עשור לפעילותה. את חגיגות העשור שלנו פותח מסע רכיבת הכביש הזה. מסע מסוג זה הינו אתגר לא מבוטל לכל רוכב כביש בכלל ועל אחת כמה וכמה לרוכבים שלנו, על אופני הטנדם. הקבוצה השקיעה שבועות ארוכים באימונים והכנות וההתרגשות בשיאה.דרור, רוכב עם עיוורון בקבוצת הכביש מספר: "במסע הזה אני מגיע לעוד נקודת שיא בכושרי וביכולותיי. הכול בזכות החיבור שלי למרכז לכלבי נחייה בבית עובד ממנו קיבלתי את כלבת הנחייה שלי לין, ובהמשך ישיר לכך ההצטרפות לקבוצת "כן ולא", החיבור לחברי הקבוצה, לכל התומכים בה ולמתנדבים הרבים שמקדישים שעות ארוכות מידי שבוע ומאפשרים לנו להוכיח שגם אנחנו יכולים!"

צפריר, מנהל קבוצת רוכבי הכביש מספר אף הוא: "אין סיפוק גדול יותר מאשר להגיע ביחד עם חברי לקבוצה, האנשים עם העיוורון או לקות הראייה ועמיתי הרואים, להישגים אליהם אנחנו מגיעים יחד. זהו אחד השיאים אליו שאפתי מזה שנים - לחצות ברכיבה יחד איתם את המדינה לאורכה.
ייחודו של מסע זה הוא אמנם המרחק אבל בעיקר בגלל הרכב המשתתפים בו! בכל פעם מחדש אני חש אושר רב בסיומו של אתגר כזה, לראותם עומדים, מחייכים מאוזן לאוזן, מרגישים שגם הפעם "עשינו את זה".

 

לפרטים לחצו כאן
 

  • תמונות באדיבות המרכז לכלבי נחייה

סגור