לקראת מרוץ אייל 2012

| שתף |

ביום שבת יתקיים מרוץ אייל בפעם ה-11. השנה כבר הבטיחוו השתתפותם שיא משתתפים של כמעט 4000 רצים. ההרשמה תסתיים מחר (שלישי) בשעה 12:00

תאריך: 12/11/12, מאת: SPORTWEB

השנה זו השנה האחד-עשר לקיום המירוץ. את העשייה של קיום המרוץ ממשיכה זהבה שמואלי ומשפחתה יחד עם עזרה גדולה מחברי מועדון רצי רמת השרון. העשייה כרוכה בעבודה במשך חודשים רבים על מנת להפיק מירוץ איכותי שכל המשפחה יכולה להנות בו.

בשנים האחרונות נוספו מקצה הילדים למרחק של 2 ק"מ ומקצים עממים של הליכת 5 ק"מ וריצת 2 ק"מ. במקצים אלו יכולים ליטול חלק כל בני המשפחה והמלווים את הרצים שירוצו על המסלול המסורתי של ה-15 ק"מ. בשני המקצים התחרותיים (15 ק"מ ו-5 ק"מ) יוענקו פרסים כספיים למקומות הראשונים. במקצה ה-15 ק"מ פרסים לששת המקומות הראשונים.

מסלול המירוץ של 15 ק"מ משלב בתוכו ריצה ברחובות הראשיים של רמת השרון וריצה בפרדסים. בתקופה זו של השנה הריצה בשטח היא נוחה אך האתגר שבמסלול הוא העלייה כ-2 ק"מ לסיום. המסלול המאתגר מושך אליו את מיטב הרצים הבכירים בארץ, השנה הבטיחו השתתפותם ימר גטהון, טקלה אינדלאו, דסטאו סוונך, אסף בימרו, וודג' זבדיה, דרור מנור, יובל כרמי ואביחי גודמן, בין הנשים: טקה אזוואנט, ריק סלם, לורנה צ'מטאי, רוני גדיש ועוד רבים וטובים. מירוץ אייל, מהווה מבדק של רמת הכושר בקרב הרצים בשל מיקומו בתוכנית האימונים לקראת מרתון טבריה. מבדק 15 הקילומטרים הוא נקודת ציון למתאמנים למרתון, לפני חצי מרתון בית שאן ולאחר מכן המרתון עצמו.

מידי שנה חברת נייקי היא נותנת החסות הראשית למירוץ והמסורת בהענקת שי לרצים ממשיכה. לצד החולצה והמדליות יהיה כיבוד כיד המלך באזור הכינוס והסיום. מרגש לראות את חברי המועדון תומכים ועוזרים למשפחה ובהפקת המירוץ דבר שמעניק למירוץ אווירה משפחתית ונעימה. מחלקת הספורט של עיריית רמת השרון אף היא שותפה פעילה ותורמת ביד רחבה יחד עם כל הגורמים להצלחת המירוץ. 

כינוס החל מהשעה 6:00, בבית הספר התיכון רוטברג ברחוב הזית ברמת השרון. קהל המשתתפים מוזמן בשעה 8:00 לאיצטדיון לטקס זיכרון לזכרו של אייל שמואלי ז"ל, ליד האנדרטה לזכרו. 


זינוק ילדים / צילום באדיבות משפחת שמואלי

  • צילום באדיבות משפחת שמואלי

סגור