לקראת מרוץ ברוקס מרתוניה ה-5

| שתף |

מתכונתו החמישית של מרוץ ה- Fun Run תיערך ביום שישי ה-11.2.2011, בחסות ראשית של חברת ברוקס מרתוניה. זו השנה השנייה שחנות ברוקס מרתוניה לוקחת חסות על המירוץ וההתרגשות בעיצומה.

תאריך: 08/02/11, מאת: מערכת עולם הריצה

למקומות היכון רוץ.....לחגוג!

לפני שנה נורתה ירית הפתיחה לריצת החוויה שלנו - ריצת ברוקס מרתוניה. ולפני שהספקנו לאמר אלימלך זורקין או מנשה התימני אצה רצה לה תקופה ואנחנו מסכמים כבר שנה, עם המון תכניות ושאיפות למה שיהיה וצפוי עוד לקרות בהמשך הדרך, כי זוהי רק ההתחלה. רגע לפני שנמשיך לתוך תכניות ההמשך והעשייה, נעצור לרגע ,לטובת אתנחתא ובואו נעשה לנו חג כמו לפני שנה. על הבוקר של שישי נתכנס במתחם, נחמם את השרירים ונזנק למרחבים/ מרוץ ברוקס מרתוניה יוצא לדרך! משתתפי המרוץ ייהנו ממסלול שטוח וחולצה מנדפת איכותית ויפה. הירוק שמסביב, מתנת הטבע. בתום המרוץ נכנס לקצב אחר. קצב החוגגים. מוסיקה מדליקה, שתייה חמה, כיבוד קל ואוירה של שמחה. ועל הפתעות עוד לא דברנו. וכאלו יהיו גם יהיו והרבה, אבל אותן נשאיר למועדן.
אז לחיי הריצות שהיו ואלו שבדרך, מקווים לראותכם איתנו.

אריה ודניאל,

ברוקס מרתוניה.

 

זו השנה החמישית של קיום מרוץ ה- Fun Run  בפארק גני יהושע, תל אביב בחסות ראשית של חברת ברוקס, ושנה שנייה של חסות חנות הקונספט ברוקס מרתוניה. הריצה תתבצע למרחק 5 ק"מ בפארק גני יהושע ("פארק הירקון") על מסלול שטוח לחלוטין ומדוד. בדומה לשנה שעברה לכל משתתף תוענק חולצה מנדפת זיעה וכן בר עם כיבוד ושתייה יועמד לטובת הרצים. המרוץ מוגבל ל- 500 רצים.

מרוץ ברוקס מרתוניה החמישי היא הזדמנות ליהנות ממסלול למרחק 5 ק"מ, שטוח ומדוד היטב בלב הריאה הירוקה של תל אביב. כמו כן חנות הקונספט של ברוקס "ברוקס מרתוניה" היא המארחת את הרצים ביום המירוץ וביום זה כל מתחם החנות ישמש מתחם חגיגה לרצים. חברת ברוקס היא שתעניק פרסים למקומות הראשונים ממיטב המוצרים של החברה. כמו כן כל משתתף יקבל מתנה את חולצת המירוץ, מנדפת זיעה.

במירוץ אפשר יהיה לפגוש את כל חברי קבוצת Brooks ID, קבוצת הרצים המקצועית המייצגת את החברה.


מקום הכינוס: חנות הקונספט "ברוקס מרתוניה" שבהדר יוסף

מקום חניית רכבים: חופשית בחניית האצטדיון (5 דק' הליכה ממקום הכינוס) או ברחובות הסמוכים

מקום הזינוק: בתוך הפארק בסמוך לחנות "ברוקס מרתוניה"

גביעים מרשימים יחולקו לשלושת המקומות הראשונים בכל הקטגוריות. תמונות, תוצאות והפקת תעודות יופיעו לאחר המירוץ באתר ריל-טיימינג.

 

להרשמה ופרטים נוספים

סגור