לקראת מרוץ האיירפורט סיטי - יומיים לסגירת ההרשמה!

| שתף |
  • SPORTWEB
  • חדשות
  • לקראת מרוץ האיירפורט סיטי - יומיים לסגירת ההרשמה!

ההרשמה למרוץ האיירפורט סיטי תיסגר ביום שלישי 3.12 בשעה 22:00. כל הפרטים על המרוץ בכתבה הבאה

תאריך: 02/12/13, מאת: SPORTWEB

על מרוץ האיירפורטסיטי

מרוץ האיירפורט סיטי יתקיים ביום שבת ה- 7.12 ויכלול מקצים למרחק חצי מרתון, 10 ק"מ ו-5 ק"מ. למנצחים הכלליים יוענקו פרסים מתנת "מיזונו" וכן יוענקו גביעים למנצחים בקבוצות הגיל השונות.

במרוץ שיתקיים בפעם הראשונה, יוכלו הרצים לבחור האם לרכוש את חולצת המרוץ. החולצה הינה חולצה מנדפת איכותית, עם לוגו המרוץ. שווי החולצה 150 ש"ח וניתן לרכוש אותה במעמד ההרשמה בלבד במחיר של 40 ש"ח.

מספר קבוצות גדולות של חברות גדולות במשק, הפעילות במתחם האיירפורטסיטי יקחו חלק במרוץ לצד נוכחותם של חברי "עמותת אתגרים" וקבוצות ריצה נוספות מרחבי הארץ. לחברי עמותת אתגרים יוענקו גביעים בקטגוריות נפרדות, כהמשך לשיתוף הפעולה עם העמותה, שנועד לקדם שילוב של אנשים עם מוגבלויות בחברה ובארועי הריצה בפרט.


חברי עמותת אתגרים על הפודיום / צילום: ערן ירדני
 

הכינוס כאמור יהיה במתחם האיירפורט סיטי, אשר יכלול אקספו גדול ועשיר לרווחת הרצים. כיבוד יוגש בכינוס ובסיום, עמדת שתייה חמה וקרה, וכן תחנות מים והזנה שבהם יהיו: מים, בייגלה, תמרים ומשקה איזוטוני (לרצי החצי).

מכתיבי קצב

במקצה למרחק חצי מרתון יהיו מכתיבי קצב למגוון זמני יעד, אשר יוכתבו על ידי הרצים המנוסים ממועדון "רצי רעננה". במקצה ה-10 ק"מ יהיו מכתיבי קצב גם כן בהתנדבות של קבוצת "מרת"א".

תוואי המסלול

בריצת ההכנה שהתקיימה בשבוע שעבר, בהובלתו של מאמן האתלטיקה דן סלפטר, לקחו חלק עשרות רצים שבאו להתנסות על מסלול הריצה החדש. דן סלפטר נתן את הדגשים המקצועיים שלו והסביר שלמרות קטע שבו יש 2-3 עליות, מיד לאחר נקודת הסיבוב של ריצת חצי המרתון אפשר להגביר את הקצב ולצפות אף לסיום מהיר. זאת בעקבות 5-7 הקילומטרים האחרונים במישור. עבור משתתפי רצי ה-5 ק"מ וה-10 ק"מ זו הזדמנות לקבוע שיא אישי על מסלול מישורי ומהיר.

צירי הריצה יהיו סגורים באופן רישמי על ידי משטרת ישראל ויפתחו בהדרגה על-פי התקדמות הרצים. הכבישים שיסגרו לתנועה הינם: כביש 40, 46, 453, ו-444 בחלקים בהם עובר מסלול הריצה. 

מתחם הכינוס וחלוקת ערכות

הכינוס למרוץ יהיה במרכז המסחרי באיירפורט סיטי, אשר נמצא על כביש 453 בין שדה התעופה לשוהם. במקום תהיה הכוונה לחנייה ולמתחם הכינוס. חלוקת הערכות תתקיים ביום המרוץ ומומלץ להגיע כשעה עד שעה וחצי לפני הזינוק. מתחם האיירפורט סיטי נמצא במרחק של 20 דקות נסיעה מתל אביב.

סגירת הרשמה

ההרשמה למרוץ תינעל סופית ביום שלישי, 3.12 בשעה 22:00 בדיוק. כמו כן לא תהיה הרשמה במקום בשום מקרה.

להרשמה למרוץ האיירפורט סיטי

סגור