לקראת מרוץ הגליל העליון

| שתף |

ביום שבת ה-21 במרץ יתקיים מרוץ הגליל העליון - מסורת גלילית מתחדשת. כל הפרטים בכתבה הבאה

תאריך: 17/02/15, מאת: SPORTWEB

מירוץ הגליל העליון התקיים בעבר בין השנים 1980 - 1990 למרחק חצי מרתון, ובשנים 1991- 1992 למרחק 15 ק"מ, אז השתתפו כ 250 רצים. טובי הרצים בארץ הגיעו למירוץ ביניהם זהבה שמואלי, יאיר קרני, אמיתי אלמוג, דב קרמר, אריה גמליאל, מזל שלום, ורבים וטובים אחרים.

יוזם המרוץ ומנהלו אז היה מיכאל לובן, מאמן האתלטיקה הותיק, אשר תחת שרביטו גדלו אתלטים ואתלטיות מצטיינים. שמות כמו עדנה לנקרי (שמחזיקה עד היום בשיא ישראל ל-800 מטר!), גיא בן אפרים (לשעבר שיאן ישראל ב-3000 מטר מכשולים), חיים הבט (קרב-רב), איתמר לוי (זריקת דיסקוס והדיפת כדור ברזל), אלינה טראסוב (אלופת ישראל ב-800 מטר לנערות) .

בשנת 2012 בהובלת מאמן האתלטיקה שי בית הלוי ובשיתוף עם מיכאל לובן ואחרים, הוקמה "אגודת אתלטיקה גלילית". האגודה פועלת כעמותה ללא מטרות רווח (מלכ"ר) ושמה לה למטרה את טיפוח החינוך הגופני בגליל בכל ענפי הספורט ובענף האתלטיקה בפרט, בכל הגילאים ובכל הרמות.
מטרתו של מירוץ הגליל העליון היא גיוס תרומות לאגודת האתלטיקה הגלילית.

השנה תתחדש המסורת בהשקה מחודשת של המירוץ ב-21.3.15, יום שבת. זוהי הזדמנות מצויינת לאוהבי הטבע והספורט, להשתתף במירוץ במקום הכי יפה בארץ, ביום הראשון של האביב, בנופיו המדהימים של הגליל העליון.
מסלולי הריצה נוחים ומהירים ומאפשרים תנאים אידיאלים לקביעת שיא אישי.

 

באיזור מוצעות חבילות אירוח שונות עם הנחות מיוחדות למשתתפי המירוץ. הכינוס והזינוק בחורשת טל. הגן הלאומי חורשת טל משתרע על פני 700 דונמים, ובו מדשאות רחבות ידיים ואגם שחייה גדול. כמו כן חורשת אלונים בה צומחים פרטים מרשימים בגודלם של עצי אלון התבור, וסמוך אליהם שוכנת שמורת הסחלבים, המציגה מגוון נדיר של מיני סחלבים שאינו קיים בשום מקום אחר בישראל. ביום המירוץ הכניסה והשהייה במתחם חורשת טל למשתתפי המרוץ ובני משפחותיהם חינם.

למנצחי המירוץ בקטגוריות השונות מחכים פרסים יקרי ערך: משקפי שמש של Rudy Project, מוצרים של saucony, סופי שבוע בצימרים בגליל, ימי כיף ואטרקציות בגליל, מוצרי ספורט, חבילות מוצרים של GU ועוד.

למשתתפי המרוץ כולם מובטח מרוץ מאורגן, מדוד כהלכה עם הרבה פרסים והפתעות... ריקי סאלם אלופת ישראל במרתון הבטיחה את השתתפותה במירוץ השנה, כמו כן הבטיחו את השתתפותם אמיר רמון, איתן חרמון ורצים בכירים נוספים.

להרשמה למרוץ הגליל העליון - לחצו כאן

  • רצים בגליל העליון

סגור