לקראת מרוץ הלילה של אתגרים

| שתף |

את יום העיוור הבינלאומי נציין בריצה משותפת בפארק הירקון יחד ולמען עמותת אתגרים. הצטרפו אלינו לריצה ותרומה.

תאריך: 20/05/13, מאת: SPORTWEB

דברים שכתבה חברה בקבוצת אתגרים:

"היתה לי הזכות לפגוש את חזי רול בקיץ 2010. אותה שנה נרשמתי בפעם הראשונה לטריאתלון הנשים בהרצליה וחזי הזמין אותנו המשתתפות באתגרים, להתאמן בחוף הנכים בהרצליה, שם מתקיים האירוע. הגענו לאימון בשבת בבוקר וחזי שכבר נכח במקום הכניס אותנו מיד לאווירה הספורטיבית והמחשמלת אותה הוא הביא עימו. אהבתו לעשייה הזו בלטה מאד ואת האהבה הענקית שלו הוא העביר גם לנו המשתתפות תוך עידוד ותמיכה.

זו לא הייתה הפעם היחידה שהתאמנתי עם חזי ושלא לדבר על יום הטריאתלון עצמו, שם ניכר עליו פניו אושר גדול. חזי ללא ספק היה אדם מיוחד מאד, מלא נתינה ואהבה אין סופית, כמו גם התמסרות טוטלית להתנדבות שלו באתגרים. אין ספק כי לכתו בטרם עת ובנסיבות כה טרגיות השאירה חלל גדול באתגרים ובחברה כולה.
יהי זכרו ברוך"

שרון כדר, חברה בקבוצת הריצה והאופניים של אתגרים באר שבע וחצרים.


חזי רול ז"ל
רצים ביחד - מרוץ הלילה של אתגרים ע"ש חזי רול

ביום העיוור הבינלאומי ניפגש בפארק הירקון לריצה מיוחדת. תחילה בשל היותה לזכר אדם יקר מעמותת אתגרים. חזי רול ז"ל היה פעיל בקבוצות הרכיבה של לקויי ראייה, ליווי והכנה של בנות "אתגרים" באימוני ותחרויות טריאתלון. במשך שנים הקים וטיפח את קבוצות "הרצים וההולכים" לעיוורים ולקויי ראיה ומוגבלויות אחרות של עמותת אתגרים. חזי היה ספורטאי בגופו, בנשמתו ובנפשו והשתתף בתחרויות סבולת כולל חצי איש ברזל. 

ב-2011 חזי רול ז"ל נפגע קשה מכלי שיט בעת אימון שחייה לקראת תחרות "איש הברזל" ונפטר תוך זמן קצר בבית החולים בחדרה. 

"רצים ביחד - מרוץ הלילה של אתגרים", הינו מרוץ התרמה שכל הכנסותיו יועברו לפיתוח וקידום קבוצות ההליכה והריצה לאנשים עם לקויות ראייה. במרוץ יתקיימו מגוון מקצים: 10 ק"מ , 5 ק"מ, 2 ק"מ לילדים עד גיל 16 ו-2 ק"מ הליכה/ריצה עממית. בנוסף, יהיו קטגוריות מיוחדות לחברי עמותת אתגרים.


עמותת אתגרים על הפודיום במרוץ סאקוני ת"א / צילום: ליליאן ביטון
 

 

לחצו להרשמה - רצים ביחד - מרוץ הלילה של אתגרים

 


 

סגור