לקראת מרוץ כוכב יאיר - צור יגאל 2012

| שתף |

מרוץ כוכב יאיר - צור יגאל הינו אחד המרוצים המפנקים ביותר שיש בארץ עבור הרצים. השנה לכבוד המהדורה ה-13 תהיה הפקה חגיגית ומפנקת במיוחד. כל הפרטים בכתבה הבאה.

תאריך: 01/11/12, מאת: SPORTWEB

מירוץ כוכב יאיר-צור יגאל יתקיים השנה בפעם ה-13, והוא יכלול בנוסף למקצי ה-10 וה-5 ק"מ גם מקצה קצר, תחרותי ועממי, למרחק 2.5 ק"מ, הנועד לילדי ביתי הספר. ההורים כמובן מוזמנים ללוות את ילדיהם. היישוב, פותח בפני משתתפי המרוץ את כל מתקני המקום ויאפשר לרצים ולמשפחותיהם להנות מאקספו גדול ומפנק שבו מיטב בתי העסק של האזור יעמידו את דוכניהם. השנה מסלול המרוץ למרחקי ה-10 ו-5 ק"מ יתקיים במהדורת שטח מאתגרת בנוף היפיפיה של השדות והפרדסים בישוב.

חברת ברוקס, הינה נותנת החסות הראשית לארוע וכל משתתף במקצה התחרותי יקבל חולצה מנדפת מקצועית מתנת ברוקס. כמו כן בתוך ערכת המשתתף יחכו למשתתפים מתנות נוספות כמו כובע איכותי מתנת "אפל טק" ועוד הפתעות נוספות. במרוץ תהיה מדידת זמנים אלקטרונית וכמדי שנה יערך טקס הענקת גביעים למנצחים בקטגוריות השונות באולם הספורט. למנצחים הכללים של המרוץ יחולקו פרסים מתנת חברת ברוקס.

בשנת 2009 נפתחה קבוצת ריצה חדשה, שאפשרה לכל אחד ואחת שמעוניינים להתחיל לרוץ להתחיל לעסוק בהדרגה בהליכה ומשם לעבור לריצה. 
תוכנית האימונים נבנתה לפי שלוש רמות, שמתאימות לכל המשתתפים. מטרת הקבוצה העיקרית הינה לאפשר לכל אחד לעסוק בפעילות, לפי רמתו ויכולתו לרוץ, לפי הקצב האישי שלו, ולשמר את הפעילות לאורך זמן. הקבוצה מתאמנת פעמיים בשבוע בישוב ופתוחה לכל מי שרוצה להצטרף.


זינוק מקצה 2 ק"מ 2011 / צילום באדיבות מתנ"ס כוכב יאיר-צור יגאל
 

מועדון הריצה של כוכב יאיר צור יגאל פועל משנת 2000 והוא מונה מעל 30 רצים ורצות ברמות שונות, חלקם מהדרגים הבכירים של רצי ישראל, בקטגוריות גילם וגם בכללי, המייצגים את היישוב במרוצי כביש ומסלול למרחקים של 5, 10, 15 ק"מ, חצאי מרתון ומרתון מלא, במרוצים בארץ וגם בחו"ל. על מסלול המרוץ המחודש היו אמונים חברי קבוצת הריצה של הישוב.

בארוע ישתתפו בכירי הרצים בארץ, בינהם חברי קבוצת הדגל "ברוקס איי.די".

ההרשמה תהיה פתוחה על חיום חמישי ה-8 בנובמבר בשעה 10:00 בבוקר. לא תהיה הרשמה במקום.

לחצו להרשמה
מרוץ כוכב יאיר-צור יגאל 9/11/2012

 

 

 

 

  • צילום באדיבות מתנ"ס כוכב יאיר

סגור