לקראת מרתון אמסטרדם 2012

| שתף |

אתמול (רביעי) התקיים המפגש האחרון של המשלחת למרתון אמסטרדם "Team Mizuno 2012" בחנות "ורטהיימר טריאתלון" בהרצליה. הפעם בתוכנית, הגיע שון פורטל, מבכירי התזונאים בארץ להרצות על תזונה לקראת המרתון ובמהלכו.

תאריך: 11/10/12, מאת: SPORTWEB

עשרות רצים הגיע לשמוע את שון פורטל בהרצאת תזונה לקראת מרתון אמסטרדם. שון, דיאטן ספורט מהמובילים בארץ שלאחרונה קיבל את תואר הדוקטור שלו למדעי התזונה, מתמחה בייעוץ ותכניות אימון ותזונה לעיצוב, הרזיה וספורט תחרותי. לשון נסיון רב שנים עם ספורטאי סבולת - רצי מרתון ואנשי ברזל, בינהם נינה פקרמן , אנשי עסקים ועוד רבים וטובים. שון נתן בהרצאה דגשים תזונתיים לשבועיים האחרונים של לפני התחרות החשובה וכן מה לעשות או לא לעשות ביום המרתון עצמו.


מסלול המרתון באמסטרדם Victah Sailer / photorun.net

בהרצאה נכח גם מנכ"ל פרוגרס תורס מר איציק שמעוני שברך את המשלחת לקראת נסיעתה לאמסטרדם. עוד ציין שמעוני: "השנה יציאת הישראלים למרתונים בחו"ל נמצאת בתנופה כאשר פרוגרס תורס מוציאה משלחות למרתונים הגדולים באביב: ברצלונה, רומא ורוטרדם. כמו כן מרתון ברלין היה הצלחה אדירה אליו כמעט 200 ישראלים יצאו דרך המשלחת של פרוגרס תורס". 

TEAM MIZUNO יצאו להשתתף בארועי מרתון אמסטרדם שיתקיים ביום ראשון ה-21 באוקטובר, באמצעות הליווי המקצועי של חברת "פרוגרס תורס".

צוות SPORTWEB ימשיך ללוות את הישראלים במהלך הכנותיהם למרתונים הקרובים בסתיו וכמובן ביום המרתון עצמו.

  • קו הסיום של מרתון אמסטרדם באיצטדיון האולימפי

    Victah Sailer / photorun

סגור