לקראת מרתון ברצלונה 2012

| שתף |

בהמשך להצלחת המשלחות הקודמות למרתונים של מיזונו בעולם, שאורגנו על ידי חברת "פרוגרס ספורט" ובשיתוף עם "אטלנטיס פרו" יבואנית מיזונו בישראל, יצאו מחר עשרות ישראלים להשתתף במרתון ברצלונה 2012 שיוזנק ביום ראשון.

תאריך: 22/03/12, מאת: SPORTWEB

אם אתם מחפשים מרתון מרגש לרוץ בו באביב, כדאי שתבדקו את מרתון ברצלונה. בשנים האחרונות ברצלונה הפכה ליעד מבוקש לטיולים על ידי ישראלים בגלל יופיה של העיר והמרכז התרבותי שהיא מהווה בספרד.

מרתון ברצלונה התקיים לראשונה בשנת 1978 ומאז הוא מתקיים מדי שנה בחודש מרץ. את שיא המסלול לגברים קבע הרץ הקנייתי ג'קסון קיפקוץ' קוטוק והוא עומד על 2:07:30 שע' משנת 2010. בשנת 1998 קבעה אנה איזבל אלונזו 2:30:05 שע' ומאז לא הצליחה אף אשה לשבור את שיא המסלול.

מרתון ברצלונה הגיע לשיא משתתפים בשנה שעברה של מעל 15 אלף רצים. המסלול מתחיל ומסתיים בפלאסה ד'אספניה, אחת הכיכרות היפות בעיר ואולי בספרד כולה. המסלול עובר בחלקים היפים ביותר בעיר, בין בניינים הסטורים מרהיבים ולאורכו הקהל הספרדי עומד ומעודד את הרצים. כמו כן לאורך המסלול ישנן לא פחות מ-41 נקודות של להקות ואמני רחוב התורמים לא מעט לעידוד. במסגרת ארועי המרתון מתקיימת ריצת "ארוחת בוקר" ביום לפני המירוץ, וארוחת פסטה מפנקת הפתוחה גם למלווים של הרצים. בשנה שעברה 12% מהרצים היו נשים.

בהמשך להצלחת המשלחות הקודמות למרתונים של מיזונו בעולם, שאורגנו על ידי חברת "פרוגרס ספורט" ובשיתוף עם "אטלנטיס פרו" יבואנית מיזונו בישראל, יצאו מחר עשרות ישראלים להשתתף במרתון ברצלונה 2012 שיוזנק ביום ראשון. אל המשלחת יצטרפו נציגים שילוו את הרצים הישראלים בינהם מרב פרי, מנהלת חנות "ורטהיימר טריאתלון" בהרצליה, על מנת להכווין ולדאוג לצרכיהם של הרצים. בהמשך העונה תצאנה משלחות למרתון פריז ובסתיו הקרוב למרתון אמסטרדם וברלין.

לפרטים נוספים

 


 

 
  • המרתון יעבור בכל חלקיה של ברצלונה ויספק נוף מרהיב לרצים

    © Graça Victoria - Fotolia.com

סגור