לקראת מרתון ברצלונה 2013 - הגרלות בין הרצים הישראלים

| שתף |
  • SPORTWEB
  • חדשות
  • לקראת מרתון ברצלונה 2013 - הגרלות בין הרצים הישראלים

בואו לרוץ מרתון באביב באחת מהערים היפות באירופה וגם - אולי תזכו בנסיעה אליו חינם!

תאריך: 31/12/12, מאת: SPORTWEB

אם אתם מחפשים מרתון מרגש לרוץ בו באביב, כדאי שתבדקו את מרתון ברצלונה. בשנים האחרונות ברצלונה הפכה ליעד מבוקש לטיולים על ידי ישראלים בגלל יופיה של העיר והמרכז התרבותי שהיא מהווה בספרד.

מרתון ברצלונה התקיים לראשונה בשנת 1978 ומאז הוא מתקיים מדי שנה בחודש מרץ. את שיא המסלול לגברים קבע הרץ הקנייתי ג'קסון קיפקוץ' קוטוק והוא עומד על 2:07:30 שע' משנת 2010. במהדורת 2012 קבעה הקנייתית אמילי צ'פקומי 2:26.52 שע', שיא שנשבר הרבה שנים אחרי שאנה איזבל אלונזו רצה 2:30:05 שע' במהדורת 1998.
מרתון ברצלונה הגיע לשיא משתתפים של מעל 15 אלף רצים בשנה שעברה. המסלול מתחיל ומסתיים בפלאזה ד'אספניה, אחת הכיכרות היפות בעיר ואולי בספרד כולה. המסלול עובר בחלקים היפים ביותר בעיר, בין בניינים הסטורים מרהיבים, ולאורכו עומד הקהל הספרדי ומעודד את הרצים. כמו כן, לאורך המסלול ישנן לא פחות מ-41 נקודות של להקות ואמני רחוב התורמים לא מעט לעידוד. במסגרת ארועי המרתון מתקיימת ריצת 'ארוחת בוקר' ביום לפני המירוץ, וארוחת פסטה מפנקת בערב המירוץ, הפתוחה גם למלווים של הרצים. בשנה שעברה 12% מהרצים היו נשים.

בהמשך להצלחת המשלחות הישראליות הקודמות למרתונים בעולם, כולל המשלחת לברצלונה בשנה שעברה שכללה 45 משתתפים, יוכלו באביב הקרוב עשרות ישראלים להשתתף במרתון ברצלונה ולהנות מחבילת נסיעה אטרקטיבית הכוללת בין השאר, לינה במלון על קו הזינוק והסיום. השנה המשלחת למרתון ברצלונה הינה בשיתוף חברת 'אסיקס ישראל' וחנות הריצה והטריאתלון של ספורט ורטהיימר בהרצליה. גם במשלחת הנוכחית יהנו הרצים ממעטפת מקצועית שתכלול: חולצת ריצה מקצועית של חברת 'אסיקס', 40% הנחה על שני זוגות נעלי 'אסיקס', הרצאות מקצועיות בחנות ורטהיימר טריאתלון וכן ליווי בנסיעה עצמה.

הפעם הוחלט גם להגריל בין הרצים במשלחת שלושה פרסים:

פרס ראשון: טיסה חינם לברצלונה + הרשמה חינם למרתון

פרס שני: שעון GPS החדש של חברת פולאר + הרשמה למרתון

פרס שלישי: הרשמה חינם למרתון

לפרטים והרשמה

- ההגרלה תתקיים בחנות הריצה והטריאתלון של ספורט ורטהיימר בהרצליה פיתוח.
- ההגרלה תתקיים במידה וירשמו מינימום 20 רצים למשלחת.

 

  • © MasterLu - Fotolia.com

סגור