לקראת מרתון פריז 2015

| שתף |

נשארו מקומות אחרונים להרשמה למרתון פריז 2015, וחבילות תיירות עם מלונות על קו הסיום. לפרטים נוספים: פרוגרס ספורט, הנציג הרשמי של מרתון פריז בישראל

תאריך: 02/12/14, מאת: SPORTWEB

ההרשמה למרתון פריז הסתיימה לפני מספר שבועות באתר המרתון לאחר רישום של מעל 50 אלף רצים! רוצים להשתתף במרתון פריז ולא הצלחתם להירשם? זה עדיין לא מאוחר. דרך סוכנויות הנסיעות עדיין ניתן לרכוש מספר משתתף, ובארץ תוכלו לעשות זאת דרך המשווקת הבלעדית "פרוגרס תורס", אשר מידי שנה מוציאה עשרות משלחות למרתונים המובילים בעולם. מרתון פריז יתקיים ב-12 באפריל 2015.

 

למה דווקא מרתון פריז?

מרתון פריז נחשב למרתון מהיר ואיכותי. הוא נחשב למרתון "נחשק" ביותר, בעצם הימצאותו באחת הערים הרומנטיות בעולם. הריצה על מסלול המרתון בפריז היא מרתקת לא רק בשל אתריה היפים של הבירה הצרפתית אלא גם בשל העובדה שלפני שנתיים נשבר שיא המשתתפים - 50 אלף רצים! ראש עיריית פריז יירה את יריית הזינוק בשעה 8:45 בשדרת השאנז אליזה המפורסמת, ואולי גם אתם, תעמדו על קו הזינוק...


50 אלף רצים במרתון פריז / Victah Sailer / photorun.net

במהדורת 2014 נשבר שיא המסלול במרתון פריז על ידי קננינסה בקלה, במרתון הבכורה שלו, זמן של 2:05:02 שע'

 


צילום: VIctah sailer/photorun.net


כמדי שנה מארגנת חברת פרוגרס תורס משלחת של רצים ישראלים למרתון פריז. בשנה שעברה הצטרפו למשלחת קבוצות גדולות כמו "החברים של שניאור", M&M, לוטם לרוץ בטבע, וחבריהן חזרו עם חוויות מדהימות. כמו בכל המשלחות הרצים מקבלים ליווי בנסיעה, הסעה משדה התעופה למלון עם ההגעה ועם העזיבה, היכרות עם המסלול ביום לפני ועוד.

 


החברים של שניאור על רקע שער הניצחון
 

 


רצי "לוטם לרוץ בטבע" מנצלים את הזמן עד לזינוק בסיבוב בעיר

 


רגע לפני - על קו הזינוק, ברקע שער הניצחון
(תמונות באדיבות גיל לוטם-לרוץ בטבע)

עוד קצת על המרתונים באביב...

 

מרתון רומא - 22.3.2015

מרתון רומא מושך אליו מדי שנה עשרות אלפי רצים המשלבים עם המרתון טיול בבירה האיטלקית. רומא כידוע הינו יעד נפלא לתיירים, היא עמוסה במבנים הסטוריים עשירים בתרבות ואומנות. לנרשמים הישראלים תהיה אפשרות להאריך את השהייה בעיר על פי דרישה, בפנייה ל"פרוגרס תורס", משרד הנסיעות המארגן את החבילה לישראלים.


לרוץ על רקע ההסטוריה / Victah Sailer / photorun.net

מרתון ברצלונה - 15.3.2015

בשנים האחרונות ברצלונה הפכה ליעד מבוקש לטיולים על ידי ישראלים בגלל יופיה של העיר והמרכז התרבותי שהיא מהווה בספרד. מרתון ברצלונה התקיים לראשונה בשנת 1978 ומאז הוא מתקיים מדי שנה בחודש מרץ. מרתון ברצלונה הגיע לשיא משתתפים של מעל 15 אלף רצים בשנה שעברה. המסלול מתחיל ומסתיים בפלאזה ד'אספניה, אחת הכיכרות היפות בעיר ואולי בספרד כולה. המסלול עובר בחלקים היפים ביותר בעיר, בין בניינים הסטורים מרהיבים, ולאורכו עומד הקהל הספרדי ומעודד את הרצים. כמו כן, לאורך המסלול ישנן לא פחות מ-41 נקודות של להקות ואמני רחוב התורמים לא מעט לעידוד. במסגרת ארועי המרתון מתקיימת ריצת 'ארוחת בוקר' ביום לפני המירוץ, וארוחת פסטה מפנקת בערב המירוץ, הפתוחה גם למלווים של הרצים.

 

לפרטים והרשמה - פרוגרס ספורט

  • המשלחת הישראלית על רקע שער הניצחון

    צילום: לוטם לרוץ בטבע

סגור