לקראת Xodus Trai Run יער חרובית

| שתף |

המפגש השביעי של ליגת השטח של SPORTWEB יתקיים ביער חרובית ב-7 לספטמבר. ההרשמה פתוחה!

תאריך: 30/07/12, מאת: SPORTWEB

ליגת מרוצי השטח של SPORTWEB נועדה לספק ריצות שטח אמיתיות. המסלולים שלנו נבחרים בקפידה, אנחנו מחפשים את הדרכים הצדדיות, את הסינגלים, ואת פינות הנוף כדי ליצור מסלול יחודי, מאתגר ולעיתים כזה המצריך ריצה טכנית בשטח.

המפגש השביעי של ליגת השטח ייערך בשבילי יער חרובית שבשפלה. יער חרובית משתרע על פני כ-8,000 דונם בשפלת יהודה ומסלולי המרוץ יעברו בין שביליו הרבים. המרוץ יכלול מקצים לכל רמות הרצים. למשתתפים חדשים במרוצי השטח שלנו נמליץ להתנסות במסלול למרחק 9 ק"מ, ולמי שהמרחק הזה לא יספיק, יוכל לצאת להקפה של 17 ק"מ. הנועזים יותר יבחרו במסלול של 34 ק"מ, ואנשי האולטרה לא יוותרו על מקצה של 51 ק"מ. כל המסלולים כוללים עליות מאתגרות וריצה בתוך "סינגלים" המצריכים ריצה טכנית. רמת הקושי הינה בינונית- קשה.

למה שווה לכם להתאמץ?

באזור הכינוס והסיום יהיו כל הפינוקים הקבועים של ארועי SPORTWEB: בר קפה, שתייה, כריכים, פירות, עוגות, יוגורט עם גרנולה של מרב ועוד. ובמקום תהיה מוזיקה קיצבית שתנעים לכולם את הזמן.
המסלול יהיה מסומן היטב, ומי שכבר היה מכיר את הסרטים הצבעוניים שלנו, אחריהם צריך לעקוב מדי 30-50 מ'. חיצים והכוונה לאורך כל המסלול. בתחנות המזון והשתיה יהיו: מים, משקה איזוטוני וג'לים מתנת איזופרו, בייגלה, תמרים ו...כמיטב המסורת של מרוצי הקיץ - הרבה קרח וקערת קרח לשטיפת פנים.

מנצחים: לשלושת המנצחים הכלליים של המירוץ (כללי גברים וכללי נשים) יחולקו גביעים.
פרסים למקומות הראשונים מתנת חברת סאקוני, "פיולבלט", איזופרו, מגנוקספורט.

 

ההרשמה המוקדמת והמוזלת תסתיים ביום 20/8/2012 בשעה 22:00 וסופית תינעל ב-5/9/2012 בשעה 22:00. אנא הבטיחו השתתפותכם, מספר המקומות מוגבל.
 

לאתר ההרשמה

  • הנופים במסלול בטרייל חודש יולי

    צילום: ניר דגא

סגור